PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MODA ULICZNA – PANI EKSCELENCJA

MODA ULICZNA – PANI EKSCELENCJA

Jej styl znają wszyscy miłośnicy modowej blogosfery. Połączenie streetwearowych ubrań z rockowym pazurem. Intensywny kolor rudych włosów i oryginalne nakrycia głowy. Zobaczcie Panią Ekscelencję w specjalnej sesji dla LAMODE. INFO.

 

Katarzyna Pytel znana wszystkim jako Pani Ekscelencja to niekwestionowana gwiazda polskiej blogosfery modowej. Wizerunek blogerki trudno określić w jednym zdaniu. Styl Pani Ekscelencji jest połączeniem elementów punk rocka, mody streetwearowej oraz ubrań z garderoby surferki.

 

 

Nieodłącznym elementem stroju blogerki są nakrycia głowy - czapki z logo Batmana czy oryginalne baseballówki. Pani Ekscelencja najczęściej łączy ze sobą szerokie bluzy, kurtki ramoneski i sportowe obuwie. Pomimo luźnych, łobuzerskich strojów blogerka wygląda kobieco. Jej długie czerwone włosy i zalotnie pomalowane eyelinerem oczy są dopełnieniem stylizacji.

 

 

 


fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

 

Dla LAMODE.INFO Pani Ekscelencja pojawiła się w ciekawym płaszczu z futrzanym kołnierzem i skórzanymi rękawami, czarnym dole i nieodłącznym fullcapie. Szczególnie przypadły do gustu rękawiczki blogerki, które możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

Blogerka przyznała, że większość jej szafy wypełniają ubrania z polskim logo. Pani Ekscelencja chętnie promuje młode talenty rodzimego rynku. Jakie rzeczy wybiera? Trudno mi powiedzieć, co przypadnie mi do gustu. Na pewno musi to nawiązywać do mojego stylu. Zwracam uwagę na nietuzinkowe rzeczy – takie, które wyróżniają się na tle innych. Musi pojawić się w nich ‘to coś’. Kasia często nosi ubrania Aloha from Deer czy krakowskiego duetu projektantek Misbehave.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Pani Ekscelencja | Katarzyna Pytel | moda uliczna | street fashion | blogerka |

podobne artykuły