PL / EN
MALI HIPSTERZY - KAMPANIA H&M DLA UNICEF JESIEŃ ZIMA 2012/13

MALI HIPSTERZY - KAMPANIA H&M DLA UNICEF JESIEŃ ZIMA 2012/13

Słodkie przebieranki i genialne miejsca - wszystko to znajdziemy w nowej dziecięcej kolekcji H&M dla UNICEF jesień zima 2012/13.  

W październiku pojawi się w H&M specjalna kolekcja zabawnych ubrań i kostiumów zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Sprzedaż kolekcji będzie stanowić źródło funduszy na rzecz inicjatywy H&M All for Children wspierającej programy UNICEF na rzecz poprawy jakości życia dzieci.

 

All for Children dla dziewczynek to przede wszystkim urocze sukienki z kokardkami, spódniczki z lureksu, mini futerka z ekologicznych materiałów czy barwne legginsy. Chłopcom H&M proponuje m.in. super modne od kilku sezonów kurtki bejsbolówki i bluzy z komiksowymi postaciami. Żeby jednak uczynić tę kolekcję jeszcze bardziej wyjątkową projektanci zadbali o odrobinę magii. I tak możemy zaopatrzyć swoje dzieci w peleryny, różdżki, cylinder z wyskakującym z niego białym królikiem oraz kostiumy zwierzaków.

 

All for Children będzie dostępna w ok. trzystu sklepach H&M na świecie od 18. października, a 25% wpływów z jej sprzedaży trafi na konto UNICEF. 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: UNICEF | moda dziecięca | kampania jesień zima 2012/13 | H&M |

podobne artykuły