Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W SESJI DLA VOGUE PARIS

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W SESJI DLA VOGUE PARIS

Kolejna polska top modelka w Vogue Paris. Magdalena Frąckowiak zrobiła dla październikowego wydania paryskiego Vogue aż dwie sesje. Prezentujemy jedną z nich.

W październikowym wydaniu magazynu Vogue Paris (nr 921) na stronach 325 – 329 opublikowano portretową sesję zdjęciową z polską top modelką Magdaleną Frąckowiak w roli głównej. Studyjne zdjęcia w sesji zrobiła Katja Rahlves, a autorką stylizacji jest francuska stylistka i prawa ręka Emmanuelle Alt, Geraldine Saglio.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Kasji Rahlves przedstawiają modelkę Magdalenę Frąckowiak w stylizacjach bazujących na wiosenno-letnich projektach największych marek. Frąckowiak ma na sobie m.in. wysadzaną kryształami Swarovski spódniczkę od Dolce&Gabbana połączoną przekornie z prostym białym t-shirtem marki Petite Bateau i śliwkowe body Dior w zestawie z bladoróżową torebką Miss Dior. Satynowe pidżamowe spodnie to propozycja Céline z kolekcji wiosna 2012.

 

Cała sesja w obiektywie Kasji Rahlves zrobiona została w klimacie naturalistycznych prac Terry’ego Richardsona. Nam się podoba, a Wam?

tagi: Magdalena Frąckowiak | modelka | modeling | editorial | Vogue Paris |

podobne artykuły