REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
Logotyp serwisu lamode.info
REKLAMA
noSlotData

WINE COUTURE – KOLEKCJA MONIKI MACIEJEK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Śródziemnomorski klimat, ciekawa barwa i zapach wytrawnego wina… Zobaczcie, jak powyższe inspiracje wykorzystała w kolekcji na sezon jesień zima 2011 Monika Maciejek.

WINE COUTURE – KOLEKCJA MONIKI MACIEJEK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011 5364 129809
REKLAMA
noSlotData

Inspiracją do kolekcji „Wine Couture” Moniki Maciejek był klimat śródziemnomorskich winnic i nietypowa aura, jaka związana jest z kulturą picia tego trunku.

 

Wśród propozycji projektantki odnajdziemy nieformalne kostiumy, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku dziennych jak i wieczorowych stylizacji. Jednak najsilniejszym atutem są wełniane płaszcze – Monika Maciejak odświeżyła klasyczne kroje, dzięki czemu zyskały one nowoczesnego wizerunku. Paleta barw opiera się głównie na beżach, a wyrazisty akcent w postaci burgundu nawiązuje do modowych tendencji w sezonie jesień zima 2011. W kolekcji widać jednak, iż projektantka nie podąża ślepo za obowiązującymi trendami, a stara się wybrać z nich to, co bliskie jest jej stylistyce. Propozycje Maciejek z pewnością spotkają się z uznaniem pewnych siebie kobiet, które nie wstydzą się także swojej romantycznej natury.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie (nie)winne jesienne stroje z kolekcji “Wine Couture“.

Zakupy na Lamode

noSlotData
noSlotData
podobne artykuły

REKLAMA
noSlotData