PL / EN
KOLEKCJA APASZEK IDEÉ FIXE MOSKIEWSKIEGO DUETU SQUARELUST

KOLEKCJA APASZEK IDEÉ FIXE MOSKIEWSKIEGO DUETU SQUARELUST

Przygoda z biznesem marki Squarelust zaczęła się dość niefortunnie, bo od kradzieży kolekcji… Jednak nie zniechęciło to duetu do dalszego działania! Zobaczcie zatem linię apaszek idealnych na jesienne dni!

Pod marką Squarelust ukrywa się dwoje rosyjskich artystów – Nikita, który zajmuje się obszarem produkcyjnym apaszek i graficzka Aksiniya. Na początku współpraca duetu miała opierać się tylko na jednym projekcie – eksperymencie, którego celem było połączenie mody ze sztuką ilustracji. Historia jednak rozpoczęła się dość pechowo – pierwsze egzemplarze zostały bowiem w całości skradzione… Nie zniechęciło to artystów do dalszego działania - kolejna partia produkcyjna została wyprzedana już w przeciągu kilku dni. Obecnie Squarelust działa na rynku ponad dwa lata i wprowadziło właśnie najnowszą kolekcję Ideé Fixe.

 

Ideé Fixe powstała na skutek sennych inspiracji. Psychodeliczne obrazy, jakie zrodziły się pomiędzy jawą a snem w umyśle Aksiniya zostały przeniesione na tkaninę. Tak powstała kolekcja szyfonowych apaszek z nadrukami przypominającymi czaszki, kobiety-ryby czy bardziej abstrakcyjne wzory. Jak mówią sami projektanci apaszka w ich wydaniu nie ma być tymczasowym dodatkiem do stroju, ale kompanem codziennego życia. Czy zdecydowalibyście się na tak nietypowego „partnera” na jesienne dni?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Squarelust | Ideé Fixe | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły