PL / EN
MAGDA ROMAN W KSIĘŻYCOWEJ SESJI MIKOŁAJA KRAWCZUNASA

MAGDA ROMAN W KSIĘŻYCOWEJ SESJI MIKOŁAJA KRAWCZUNASA

Nieziemski krajobraz, kreacje inspirowane kosmiczną odyseją i niecodzienna uroda Magdy Roman. Obok takiej sesji po prostu nie da się przejść obojętnie. Przedstawiamy edytorial Moon autorstwa Mikołaja Krawczunasa. Zobaczcie koniecznie!

Nieziemska sceneria, samotna, zagadkowa postać błądząca po księżycowym krajobrazie w zimnym świetle gwiazd, niesamowita stylizacja i przestrzenna fryzura inspirowane kosmiczną odyseją oraz doskonały wybór modelki. Gdy każdy z elementów sesji jest tak intrygujący, całość po prostu musi wywierać piorunujące wrażenie.

 

 

Tak właśnie jest w przypadku edytorialu Moon autorstwa Mikołaja Krawczunasa. Przyglądając się pięknym, onirycznym kadrom, po raz kolejny dochodzimy do wniosku, że niebanalna uroda Magdy Roman (D’Vision) najlepiej sprawdza się w nietypowych sesjach zdjęciowych. W świetlistym makijażu Anny Piechockiej (Rouge Bunny Rouge) oraz awangardowych kreacjach Dona Swed, wybranych przez stylistkę Kamilę Żyźniewską, modelka wygląda naprawdę zjawiskowo, zaś niesamowite uczesanie, będące dziełem Vovy Gnatyshyna sprawia, że Magda bardziej niż zwykłą śmiertelniczkę przypomina piękną przybyszkę z kosmosu.

 

 

Co jeszcze wyróżnia sesję Mikołaja Krawczunasa? Wszystkie zdjęcia wykonano w plenerze, a ciekawy efekt końcowy uzyskano bez użycia obróbki graficznej. Oby tak dalej!


Zajrzyjcie do naszej galerii. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Magda Roman | Magdalena Roman | Mikołaj Krawczunas | Kamila Żyźniewska |

podobne artykuły