PL / EN
WEARSO.ORGANIC NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

WEARSO.ORGANIC NOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2013

Ekologicznie i z klasą. Zobaczcie projekty polskiej marki wearso.organic! 

Wearso.organic to niezwykła marka. Cechuje ją konsekwentność w swoich ideologicznych założeniach. Ma być przede wszystkim ekologicznie. Dlatego też projekty są tworzone z organicznej bawełny z upraw bez zastosowania chemii i sztucznych nawozów. Popularność tkanin eko wciąż wzrasta. Często jednak idea eko nie idzie w parze z estetyką. 

Marka wearso.organic jest dowodem na to, że można tworzyć ubrania przyjazne planecie i jednocześnie piękne. Projekty zaskakują w swojej prostocie. W kolekcji znaleźć można luźne sukienki, bluzy a także płaszcze. Każde ubranie ma swoją nazwę. „Krokodyl”, „Ośmiornica” , „Nietoperz” to tylko niektóre z bliskim naturze „imion” kreacji. Kolorystyka projektów też związana jest z barwami ziemi. Znajdziemy tu butelkową zieleń, głębokie bordo, szary i oczywiście klasyczną czerń. 

Spójny cel można dostrzec także w zdjęciach prezentujących najnowszą kolekcję. Przed obiektywem, w dość surowej i okrojonej scenografii, stanęły kobiety - w różnym wieku, o różnorodnej figurze, zupełnie naturalne, bez makijażu. Wśród nich są między innymi aktorka Karolina Gruszka, modelka Julita Olszewska (D'Vision) czy bloggerka Harel. Ubrania są funkcjonalne i świetnie prezentują się na różnych typach sylwetek. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i sami oceńcie wearso.organic ! Jesteśmy na tak!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Wearso.organic | Wearso.organic kolekcjia | Karolina Gruszka | Harel | Julita Olszewska | D'Vision |

podobne artykuły