Logotyp serwisu lamode.info
ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC W WARSZAWSKIEJ GALERII MOKOTÓW

ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC W WARSZAWSKIEJ GALERII MOKOTÓW

Po Space i butiku Jolli Sky Tower we Wrocławiu oraz sklepie online Mostrami.pl przyszedł czas na kolejne miejsce, gdzie można będzie zakupić projekty z kolekcji basic Łukasza Jemioła. Już od czwartku (14.03) będziemy mogli je także nabyć w butiku J.Store w warszawskiej Galerii Mokotów. Poznajcie szczegóły.

 

Premiera kolekcji Basic Łukasza Jemioła stanowiła jedną z głównych atrakcji październikowego Fashion Week Poland w Łodzi. Do tej pory całość kolekcji basic sygnowanej metką Łukasz Jemioł była dostępna wyłącznie na Mostrami.pl, Space Pl. Dąbrowskiego 8 w Warszawie i butiku Jolli Sky Tower we Wroclawiu. Od czwartku (14.03) projekty z powyższej linii będziemy mogli także nabyć w butiku J.Store w warszawskiej Galerii Mokotów.

 

 

Kolekcja basic jednego z najbardziej znanych polskich projektantówŁukasza Jemioła – to cała gama bazowych projektów, w tym luźne tuniki, bawełniane sukienki, kurtki, spodnie, a nawet bluzy, to wszystko w stonowanych kolorach m.in. szarości, zieleni i bieli. Co więcej, linia utrzymana jest w casualowej estetyce miejskiego, codziennego luzu, a wszystkie projekty łączy przede wszystkim minimalizm i wygoda.

 

 

Przypominamy, że na kwietniowym FashionPhilosophy Fashion Week Poland po raz drugi będziemy mogli zobaczyć kolekcję BASIC polskiego projektanta Łukasza Jemioła. Jesteście ciekawi?

 

tagi: Łukasz Jemioł Basic | butik J.Store | Galeria Mokotów | Łukasz Jemioł Basic w J.Store | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły