PL / EN
ATELIER AMARO – MODNE MIEJSCE

ATELIER AMARO – MODNE MIEJSCE

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro właśnie osiągnął niesamowity sukces. Jego restauracja, jako pierwsza w Polsce zdobyła gwiazdkę w przewodniku „Michelin Main Cities od Europe 2013”. Przeczytajcie o tym szczególnym miejscu na mapie Warszawy! 

W 2011 roku Wojciech Modest Amaro nadał początek niezwykłemu miejscu, które powstało od początku do końca według jego pomysłu. Mowa o Atelier Amaro - oryginalnej alternatywie dla tradycyjnej polskiej kuchni. Do dań w karcie kucharze restauracji starają się wykorzystać nie tylko znane składniki rodzimej tradycji gotowania, ale także nadać nowe życie tym zapomnianym takim jak na przykład owoce berberysu czy jarzębiny.

 

 

Atelier Amaro, to nie tylko miejsce gdzie można zjeść wytrawne posiłki. Jak na modną przestrzeń przystało zachwyca niebanalnym wnętrzem, urządzonym w eleganckim stylu. Przestrzeń wydzielona jest poprzez czerń i biel oraz ozdobiona kwiatami.

 

 

O Atelier Amaro jest bardzo głośno od kilku dni, ze względu na wyróżnienie restauracji gwiazdką w przewodniku „Michelin Main Cities od Europe 2013”. To pierwsze miejsce w Polsce, które dostąpiło tego zaszczytu. Już rok wcześniej Atelier Amaro zostało utytułowane Wschodzącą Gwiazdką.

 

 

Gratulujemy międzynarodowego sukcesu i mamy nadzieję, że w ślady Atelier Amaro, podążą inne polskie restauracje.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Atelier Amaro | Atelier Amaro gwiazdka Michelle | Wojciech Modest Amaro |

podobne artykuły