PL / EN
LONDON FASHION WEEK DZIEŃ 4 - PODSUMOWANIE - TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12

LONDON FASHION WEEK DZIEŃ 4 - PODSUMOWANIE - TRENDY JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Zobacz, co ciekawego przygotowali projektanci czwartego dnia London Fashion Week!

Za nami czwarty dzień Londyńskiego Tygodnia mody. Działo się sporo, bo swoje projekty pokazywali m.in. Burberry, David Koma czy Paul Smith.

 

Brytyjski Smith pokazał kobietę w bardzo męskiej wersji, oversize’owe trencze, garniturowe koszule dopięte na ostatni guzik i świetnie skrojone spodnie w mocnych kolorach. Niemniej nawiązujące do wyspiarskiej tradycji Burberry pokazało strukturalne trencze w mocnych kolorach, w kraciaste wzory i te bardziej klasyczne, stonowane płaszcze, o których mówi się, że pasują do wszystkiego.

 

David Koma to stosunkowo nowe odkrycie brytyjskiej branży mody. Zaledwie dwa lata temu ukończył prestiżowy Central Saint Martin’s College of Art and Design, a już ma na koncie pierwsze poważne sukcesy. Jego sukienki zaprojektowane dla Topshop zniknęły z półek w okamgnieniu. Na jesień/zimę 2011 proponuje podstawową paletę kolorów przełamanych futrem w odcieniach fluo (przypomina nam to odrobinę wiosnę u Prady). Nie brakuje też wycięć i graficznych cyfrowych printów.

 

Christopher Kane także przełamał czerń kolorem i dodał  projektom błysku, proponując odważne, bo mieniące się cekinami, przeźroczyste zestawy.

 

Bardzo różnorodnie, więc będzie w czym wybierać.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: pokaz mody | fashion week | jesień-zima 2011 |

podobne artykuły