PL / EN
LADY GAGA W VOGUE US - NAJLEPSZA SESJA GWIAZDY

LADY GAGA W VOGUE US - NAJLEPSZA SESJA GWIAZDY

Kontrowersyjna Lady Gaga obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji przypominamy sesję Fashion Icon z Lady Gagą w Vogue US w obiektywie Annie Leibovitz

W zeszłym roku we wrześniu słynny amerykański Vogue obchodził 120.lecie swojego istnienia. Z tej okazji powstało jeszcze okazalsze September Issue niż zwykle, a w nim przepiękna sesja Lady Gagi, którą dziś z okazji jej urodzin przypominamy.

 

Lady Gaga w ogromnych kapeluszach projektu Marc Jacobs jest wyjątkowo subtelna, ale jednak z nutką charakterystycznej nonszalancji. Nigdy nie była w zasadzie ikoną mody, raczej jej, delikatnie mówiąc, wybrykiem. Szalone outfity, gigantyczne obcasy, czarne okrągłe okulary czy sukienki z mięsa wzbudzały zainteresowanie publiczności, ale koniec końców dobra passa się skończyła. Jej wizerunek nie bombarduje już na ulicach, w telewizji i magazynach, zwyczajnie przestała szokować.

 

Sesja z wrześniowego Vogue US zdecydowanie podkreśla kobiecą stronę Lady Gagi, więc w dniu jej urodzin postanowiliśmy ją przypomnieć. Zajrzyjcie!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lady Gaga | Vogue US | Lady Gaga w Vogue US |

podobne artykuły