PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS

KONKURS "Z KOLEKCJI PROJEKTANTA" ORSKA

Kolekcja ORSKA Memory to zabawny pomysł na przechowywanie wspomnień. Aniołek, diabełek sztabka złota, a nawet 8GB-towej trumienka. Mamy dla Was konkurs z kolekcji projektanta!

Pamiętamy, żeby zabrać z domu klucze, torebkę, termos z kawą, komputer, telefon i masę innych rzeczy. Wybiegamy w pędzie i prawie na miejscu orientujemy się, że najważniejsze zostało w domu. Wieczny pośpiech, panika, walka z czasem....

 

Dylematy, pośpiech, wzloty i upadki, wygrane bitwy i checklisty w głowie. To właśnie odwieczna walka przeciwności, w wersji współczesnej, natchnęła Annę Orską do zaprojektowania najnowszej kolekcji. Jest w niej miejsce na aniołka, diabełka, oraz sztabkę złota, a nawet 8GB-towej trumienki.

 

Najnowsza kolekcja Anny Orskiej dostępna od 30.go listopada w butikach:

 

- ORSKA, Mokotowska 26 - Warszawa,

- ORSKA, Stary Browar- Poznań,

- oraz ONLINE:www.orska.pl

 

UWAGA KONKURS!

 

Mamy dla Was konkurs z kolekcji ORSKA Memory. Do wygrania 2 trumienki oraz 1 sztabka złota o wartości 420 złotych każde. Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć do dnia 14.01 2013 roku do godziny 23.59 na adres konkurs@lamode.info na zadanie konkursowe.

 

Gotycki trend to mocny akcent tego sezonu. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć dwie trumienki i sztabkę złota przenośnej pamięci USB. Pytanie brzmi : Z jakim filmem kojarzą Wam się nietypowe gadżety ORSKA i dlaczego? Nagrodzimy najbardziej oryginalne pomysły.

 

Regulamin konkursu znajdzieci tu. 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: ORSKA | Memory | konkurs |

podobne artykuły