PL / EN
KONKURS Z KOLEKCJI PROJEKTANTA - LANGNER NA KARNAWAŁ

KONKURS Z KOLEKCJI PROJEKTANTA - LANGNER NA KARNAWAŁ

LANGNER to marka niezwykle utalentowanej projektantki Marty Jagiełło. Mamy dla Was do wygrania piękną "małą czarną" w sam raz na karnawał

LANGNER to marka niezwykle utalentowanej projektantki Marty Jagiełło. Trzykrotnie brała ona udział w FashionPhilosophy Fashion Week Poland, przez kilka sezonów jej kolekcje podziwiać można też było na wybiegach w Japonii. Marta Jagiełło w swojej pracy kładzie ogromny nacisk na jakość i funkcjonalność. Wysokiej klasy tkaniny w połączeniu z prostotą i elegancją fasonów to idealna połączenie kobiecych wymagań, którym z każdą kolekcją stara się sprostać. 

 

UWAGA KONKURS! 

 

Mamy dla Was konkurs z kolekcji LANGNER. Do wygrania mała czarna sukienka w karnawałowym klimacie. Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć do dnia 24.01 2013 roku do godziny 23.59 na adres konkurs@lamode.info na zadanie konkursowe: Uzasadnij w najciekawszy sposób, dlaczego w szafie każdej kobiety powinna znaleźć się "mała czarna"? 

 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest także zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO oraz podanie danych wraz z numerem telefonu w zgłoszeniu konkursowym. 

 

fot. mat. prasowe/ Sukienka LANGNER

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Langner | konkurs |

podobne artykuły