PL / EN
KAMPANIA CHANEL - TILDA SWINTON W OBIEKTYWIE KARLA LAGERFELDA

KAMPANIA CHANEL - TILDA SWINTON W OBIEKTYWIE KARLA LAGERFELDA

Chanel Paris-Edinburgh 2013 to nowa kampania Chanel. Jej twarzą została Tilda Swinton, a fotografował sam Karl Lagerfeld!

Już jest! Jedna z najbardziej oczekiwanych kampanii Chanel właśnie ujrzała światło dzienne. Gwiazdą zdjęć Karla Lagerfelda została jedyna w swoim rodzaju Tilda Swinton. Dyrektor kreatywny domu mody nie bez przyczyny na twarz „szkockiej” kolekcji wybrał laureatkę Oscara. „Tilda perfekcyjnie pasuje do kolekcji Paris-Edinbourgh. Ma szkockie korzenie, a jej styl jest symbolem ponadczasowej elegancji” mówi Lagerfeld.

 

W stylizowanych na elżbietańskie, bogato inkrustowanych sukniach ze stójką, ze średniowiecznymi obrazami w tle, aktorka wygląda zdecydowanie imponująco. Sesję zrealizowano na zamku Château d'Écouen, w pobliżu Chantilly we Francji.

 

Kampania nawiązuje do pokazanej w grudniu kolekcji pre-fall, gdzie zaproszeni goście podziwiali Chanel w szkockim stylu. Podobno cała scenografia zamku była budowana od podstaw i był to jeden z najdroższych pokazów Chanel w historii. Tartan, tweed, złote hafty – Karl zdecydowanie działa z rozmachem.

 

Co sądzicie o nowej kampanii z Tildą Swinton?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Tilda Swinton | Tilda Swinton kampania Chanel | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły