Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - OLIVIER JANIAK

INSPIRACJA DNIA - OLIVIER JANIAK

Prezenter i eks model Olivier Janiak z modą jest za pan brat. Jego stylizacje są zazwyczaj dokładnie przemyślane, a on dokłada wszelkich starań, aby je zauważono. Za swobodę tworzenia przyznajemy mu tytuł dzisiejszej inspiracji dnia!

Oliviera Janiaka wyróżnia rozpoznawalny styl. Ma zarówno swoich zagorzałych wielbicieli, jak i przeciwników, wytykających dziennikarzowi przesadne dbanie o własny wygląd. My uważamy, że w dobrych zestawach i odpowiednio dobranych fryzurach nie ma absolutnie nic złego, dlatego dziś się Olivierem inspirujemy.

 

Na co dzień pozwala sobie na odrobinę luzu, nosząc przede wszystkim wygodne ubrania i sportowe obuwie. Sneakersy Alexander McQueen dla Adidas? Najnowszy model Reebok? Możecie być pewni, że Olivier już je ma. Do tego kardigan i odpowiednio dobrane jeansy i już można ruszyć na popołudniowy spacer z żoną (Karolina Malinowska modelka przyp.red.) i dziećmi. W pracy prezenter zawsze staje na wysokości zadania, wybierając świetnie skrojone garnitury, wypastowane do połysku buty i eleganckie dodatki w postaci okularów sygnowanych na przykład nazwiskiem Tom'a Ford'a .

 

Nas zainspirowała stylizacja Janiaka z jednego z pokazów. Sportowe buty i awangardowe spodnie połączył z formalną górą - marynarką i niebieskim topem. Marynarkę zdobią delikatne prążki i dyskretna poszetka w kieszonce. Całość oparta na ryzykownym kontraście wypadła dość ciekawie.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - OLIVIER JANIAK/EN_00908141_0083.jpg

fot. East News

tagi: inspiracja dnia | Olivier Janiak |

podobne artykuły