PL / EN
INSPIRACJA DNIA - RIHANNA

INSPIRACJA DNIA - RIHANNA

Wakacyjna stylizacja  Rihanny prosto z Portofino zrobiła na nas ogromne wrażenie i od razu została naszą inspiracją dnia. Kto inny może wyglądać tak glamour?

Piękność z Barbados wypoczywała ostatnio w wielkim stylu w słonecznej Italii. Chętnie pozowała tłumom fotoreporterów w Portofino i rozdawała autografy fanom. Nie tylko jednak zachowanie, ale również stylizacje gwiazdy wzbudzały entuzjazm. Rihanna bowiem wie jak dobrze wyglądać na wakacjach, stawiając przede wszystkim na kobiecość.

 

Intensywnie czerwone usta, wysoko związane loki i podkreślający wszelkie atuty seksowny kombinezon to oręż gwiazdy na urlopie. Wyciętą na plecach kreację zaprojektowali designerzy marki Yves Saint Laurent, specjaliści od kobiecego glamour. Aby wydłużyć nogi, do szerokich nogawek piosenkarka dobrała wysokie koturny. Przeciwsłoneczne okulary w rogowej oprawie stanowiły jednocześnie uzupełnienie eleganckiej stylizacji oraz kontrast ze śnieżną bielą kostiumu. Luksusowy dodatek stanowiła złota, wyrafinowana biżuteria godna prawdziwej królowej.

 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem - tak właśnie powinny wyglądać wielkie gwiazdy.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - RIHANNA/EN_00977230_0626.jpgfot. East News/ Rihanna w Portofino

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Yves Saint Laurent | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia | RIHANNA |

podobne artykuły