PL / EN
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI OLI BAJER WIOSNA LATO 2013

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 - POKAZ KOLEKCJI OLI BAJER WIOSNA LATO 2013

Ciekawe grafiki, hologramowa tkanina, twarz Bershki na pokazie. Zobaczcie pokaz kolekcji Ultra wiosna lato 2013, autorstwa Oli Bajer podczas Fashion Week Poland 2012.

W tym sezonie była to bezsprzecznie najbardziej spójna i przemyślana kolekcja strefy OFF. Ultra autorstwa marki bola, czyli Oli Bajer przykuwała uwagę nie tylko doborem materiałów i świetnym krojem, ale także dojrzałością młodej projektantki.

 

Projektantka jest pasjonatką nietypowych faktur, wyrazistych tkanin i wszelkiego rodzaju grafik (które są jak najbardziej autorskie) stworzyła nadający się do noszenia na co dzień, bardzo przyzwoity causal dla mężczyzn i kobiet. Dzięki temu, że damsko-męska granica nie została przez designerkę dokładnie wyznaczona, kolekcja nabrała charakteru uniseks.

 

Inspiracją Ultra jest surowa geometria, a specjalny hologramowy materiał, dający niesamowity efekt, specjalnie sprowadzała ze Stanów. Przy tak wyrazistej tkaninie nie zginęły jednak miętowe pastele i szarości.

 

Na wybieg OFF pojawiły się  także znane modelki, w tym twarz Bershska Sonia Trzewikowska i uczestniczka Top Model, Honorata Wojtkowska, a stylizacje dopełniały ciekawe bransoletki Amesanti.

 

Reklama:

Slon Torbalski


Zobaczcie galerię!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Fashion Week Poland 2012 | Fashion Week Poland | FashionPhilosophy Poland 2012 | trendy wiosna lato 2013 | Ola Bajer | bola |

podobne artykuły