PL / EN
CHARLOTTE ROUGE ZAPOWIEDŹ KOLEKCJI BLACK&WHITE - CHARM&FIGHT

CHARLOTTE ROUGE ZAPOWIEDŹ KOLEKCJI BLACK&WHITE - CHARM&FIGHT

Choć najnowsza kolekcja Charlotte Rouge swoją premierę będzie miała dopiero 21. marca, już dziś uchylamy przed Wami rąbka tajemnicy. Jesteście ciekawi, co projektantka marki, Natalia Kontraktewicz, przygotowała na sezon wiosna lato 2013?

Lubicie rockowo-zmysłowy styl marki Charlotte Rouge? Mamy coś specjalnie dla Was. Choć pokaz najnowszej kolekcji polskiej marki odbędzie się dopiero w najbliższy czwartek, już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy, jakie propozycje na sezon wiosna lato 2013 przygotowała projektantka Natalia Kontraktewicz.

 

 

Inspirację do powstania kolekcji Black&White - Charm&Fight stanowił popularny blog I don't want realism. I want magic!, którego nazwa pojawi się także w formie nadruków na bluzach i koszulkach, przygotowanych przez projektantkę we współpracy z autorkami bloga. Mroczne fotografie, ilustracje i cytaty prezentowane na stronie z pewnością będą świetnie współgrać z ideą najnowszych propozycji Charlotte Rouge, wśród których królują dzianinowe, uniwersalne sukienki maxi, ołówkowe spódnice, spodnie z wysokim stanem oraz skórzane, dopasowane i seksowne kroje.

 

 

Tradycyjnie, Charlotte Rouge kontynuuje też grę kryjących i transparentnych materiałów, zaś w wiosennej kolekcji nie zabraknie również charakterystycznych dla marki ozdobnych ćwieków. Black&White - Charm&Fight trafi do sprzedaży już 22. marca, czyli dzień po pokazie.

 

Jesteście ciekawi nowych propozycji Charlotte Rouge?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Charlotte Rouge | Charlotte Rouge Black&White - Charm&Fight | Charlotte Rouge wiosna lato 2013 | I don't want realism | I want magic! |

podobne artykuły