PL / EN
PATRYCJA GARDYGAJŁO W EDYTORIALU DLA DAZED & CONFUSED

PATRYCJA GARDYGAJŁO W EDYTORIALU DLA DAZED & CONFUSED

Patrycja Gardygajło w nowym numerze Dazed & Confused pozuje dla fotografa Colina Dodgsona. Zobaczcie edytorial "Beyond The Pale"!

Debiut w 2007 roku, krótka przerwa, a w końcu po dwóch latach powrót do modelingu w wielkim stylu. Od tamtej pory Patrycja Gardygajło króluje na wybiegach światowych Fashion Weeks, pozuje w kampaniach takich topowych marek jak D&G czy Moschino, jej twarz widnieje na łamach znanych magazynów m.in.L’Officiel Paris czy Vogue Portugal. Podopieczna agencji D'VISION nieustająco świetnie radzi sobie w branży modelingu!

 

 

Najnowszym dowodem talentu Patrycji jest edytorial „Beyond The Pale”, który ukazał się w ostatnim numerze magazynu „Dazed & Confused”. Patrycja pozuje na tle modernistycznych, surowych wnętrz, utrzymanych w kolorystyce wszechogarniającego beżu. Stylizacja, stworzona na potrzeby sesji przez Agatę Belcen to miks warstw, przeźroczystych tkanin, różnorodnych pod względem struktur materiałów i nieśmiertelnego dżinsu. Zdjęcia wykonał fotograf Colin Dodgson, make up stworzyła Maki, a fryzurami zajął się Owen Gould.

 

 

Zobaczcie edytorial „Beyond The Pale” z boską Patrycją Gardygajło tylko w naszej galerii!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Patrycja Gardygajło | Dazed & Confused | Colin Dodgson | "Beyond the Pale" |

podobne artykuły