PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
HARMONOGRAM 8 EDYCJI FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

HARMONOGRAM 8 EDYCJI FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

Już za miesiąc rusza największe modowe święto w Polsce! Przedstawiamy Wam harmonogram ósmej, obfitującej w kilka znaczących zmian, edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Pierwsza odsłona harmonogramu ósmej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland jest już do wglądu! Niebawem w Łodzi, bo już 17 kwietnia rozpocznie się polski Tydzień Mody, który potrwa cztery dni. W tym czasie zobaczymy tam niewiele ponad 40 pokazów. W ubiegłym roku było ich aż 53, jednak organizatorzy postanowili podczas tegorocznej odsłony zmniejszyć ilość pokazów w strefie OFF Out Of Schedule. To nie koniec zmian.

 

W Alei Głównej zeszłorocznych bywalców pojawią się także debiutanci m.in. Anniss (wcześniej kolekcje prezentowała w strefie OFF), Charlotte Rouge, Shabatin – marka Ewy Szabatin, Nick-Nack, Wojtek Haratyk, Monika Mrońska for Norman. Również swoje projekty zaprezentują Jarosław Jóźwin, Mohito, Sylwia Rochala, Filip Roth i Grome Design, których w poprzednim roku także nie oglądaliśmy w Łodzi. Ostatnią znaczącą zmianą jest przeniesienie pokazów OFF ze Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej do Domu Towarzystwa Kredytowego.

 

Czekacie i wybieracie się na Fashion Week?

 

HARMONOGRAM 8 EDYCJI FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

fot. materiały prasowe


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: FashionPhilosophy Fashion Week Poland | Fashion Week Poland |

podobne artykuły