PL / EN
BELLE LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

BELLE LOOKBOOK WIOSNA LATO 2013

Polska marka Belle, stworzona przez Magdę Nowosadzką, zaskakuje prostotą formy i funkcjonalnością. Zobaczcie piękny lookbook na sezon wiosna lato 2013!

Belle to marka młodej projektantki Magdy Nowosadzkiej, która założyła ją ona w 2011 roku z myślą o dziewczynach ceniących sobie urok minimalizmu w subtelnym wydaniu i zaskakującej formie.

 

 

Warszawska projektantka przedstawiła niedawno swój najnowszy lookbook na wiosnę lato 2013, a my od razu zwróciliśmy uwagę na niecodzienną nazwę kolekcji, „Caim” oznacza niewidzialną ochronę, zapewniającą bezpieczeństwo i miłość, nakreślaną gestem kręgu wokół danej osoby. Ta niebanalna inspiracja świetnie oddaje klimat całej kolekcji.

 

 

Jak zwykle ubrania Magdy Nowosadzkiejoszczędne w swojej stylistyce. Minimalistyczna paleta barw, ograniczająca się do czerni, szarości i bieli, połączona została z oryginalnymi krojami projektów. W kreacjach pojawia się także asymetria i sporo rozmiaru oversize. Na najnowszą kolekcję Magdy Nowosadzkiej składają się wygodne bluzy, tuniki, spódnice i sukienki maxi. Wszystkie projekty są bardzo praktyczne, co nie umniejsza ich wartości estetycznych.

 

 

Do lookbooka Belle wiosna lato 2013 zapozowała rudowłosa piękność o delikatnej urodzie - Ola P. (Mango Models), zaś zdjęcia zrobiła fotografka Aleksandra Bydłowska.

 

 

Zobaczcie kolekcję Belle Magdy Nowosadzkiej na wiosnę lato 2013 w naszej galerii! 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Belle | Magda Nowosadzka | Belle kolekcja wiosna lato 2013 | Mango Models |

podobne artykuły