PL / EN
83 NAJPIĘKNIEJSZE KREACJE Z MET GALI 2018

83 NAJPIĘKNIEJSZE KREACJE Z MET GALI 2018

Tematem tegorocznej gali była wystawa Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination.

MET GALA 2018

Od kiedy publicysta Eleanor Lambert po raz pierwszy zorganizował ją w 1948 roku, gala w The Costume Institute Gala w nowojorskim Metropolitan Museum of Art co roku gromadzi najbardziej znane osobistości świata mody, filmu, muzyki i sztuki. Podobnie jak dawniej, do dziś podczas wieczornego wydarzenia zbierane są środki na prace muzeum, a goście świętują wielkie otwarcie kolejnej wystawy. Cała noc skupia się wokół jej tematu – po Manus x Machina, Punk: Chaos to Couture, przez China: Through the Looking Glass, w tym roku podziwiać mogliśmy zbiór Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination.

ZOBACZ TEŻ: MET GALA 2017 - KREACJE GWIAZD

DIANEDiane Kruger w kreacji Prabal Gurung

META GALA 2018: BEST DRESSED

Od 1995 roku przewodniczącą wydarzenia niezmiennie pozostaje szefowa amerykańskiego Vogue’a, Anna Wintour, która co roku dobiera nowych współpracowników. Na prestiżowej liście do tej pory znaleźli się m.in. Beyonce, Taylor Swift, Katy Perry i Marc Jacobs. Podczas 70. Met Gali 2018 Wintour wspomogli Amal Clooney, Rihanna oraz Donatella Versace.

BLAKEBlake Lively w kreacji Versace

MET GALA 2018: GWIAZDY

Zgodnie z tradycją, w pierwszy poniedziałek maja odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w modowym kalendarzu – bo Met Gala to, chcąc nie chcąc, przede wszystkim pokaz niezwykłych kreacji gwiazd, skupionych w tym roku wokół tematu religii i kościoła katolickiego. Zobaczcie 83 najpiękniejsze suknie, sukienki i garnitury, które przeszły wczorajszego wieczoru do historii mody.

UWAGA, KONKURS! WYGRAJ METAMORFOZĘ WIZERUNKU Z REDAKCJĄ LAMODE.INFO I MARKĄ CAMELEO!

 

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Met Gala | wydarzenia | news | gwiazdy |

podobne artykuły