PL / EN
4 KROKI DO LEKKOŚCI WŁOSÓW Z PANTENE AQUA LIGHT

4 KROKI DO LEKKOŚCI WŁOSÓW Z PANTENE AQUA LIGHT

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby nowoczesnych kobiet, które chcą, by ich zwiewna fryzura utrzymywała się cały dzień, eksperci Pantene opracowali program kompleksowej pielęgnacji z linią Aqua Light. Sprawdźcie cztery kroki pielęgnacji włosów.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby nowoczesnych kobiet, które chcą, by ich zwiewna fryzura utrzymywała się cały dzień, eksperci Pantene opracowali program kompleksowej pielęgnacji z linią Aqua Light. Dzięki 4 krokom – regularnemu oczyszczaniu, odżywianiu, odbudowie i ochronie włosy pozostają widocznie zdrowsze, lekkie i mocne przez cały dzień:

 

 

 

 

 

Krok 1: oczyszczanie

 

Lekki Szampon Pantene Aqua Light


fot. mat. prasowe

 


Lekka, bezsilikonowa formuła szamponu z technologią Clean-Rinse usuwa z włosów osad i pozostałości po kosmetykach do stylizacji, sprawiając, że są lekkie i dokładnie oczyszczone –  gotowe na przyjęcie składników odżywczych znajdujących się w odżywkach.

 

 

Krok 2: odżywianie 

 

Lekka Odżywka Pantene Aqua Light

 

fot. mat. prasowe


Dzięki lekkiej formule odżywka spłukuje się dwa razy szybciej niż zwykłe odżywki Pantene. Produkt dogłębnie regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W rezultacie włosy są lekkie, a fryzura zwiewna. Przez cały dzień!

 

 

Krok 3: odbudowa

 

2 minutowa Lekka Maska Odżywiająca Pantene  Aqua Light 

 

fot. mat. prasowe


Nawet włosy delikatne lub te podatne na obciążenia pokochają maskę Aqua Light. Pomimo obecności intensywnie odżywiających składników kosmetyk nie obciąża włosów, sprawiając, że są one jednocześnie lekkie i wzmocnione przez cały dzień. Maska działa już po dwóch minutach od nałożenia na włosy.

 

 

Krok 4: ochrona

 

Lekka Odżywka w spray’u Błyskawicznie Odżywiająca Pantene Aqua Light

 

fot. mat. prasowe 

 

Delikatny, dwufazowy odżywczy spray stylizuje i odświeża włosy pomiędzy myciami. Pierwsza (górna) faza kosmetyku zawiera substancje wzmacniające, które ułatwiają rozczesywanie, a skupiona pod nim druga faza z pantenolem zapewnia natychmiastowe wygładzenie fryzury. Spray może być stosowany w ciągu dnia na mokre lub suche kosmyki.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Pantene | Pantene Aqua Light | kosmetyki do pielęgnacji włosów Pantene | pielęgnacja włosów |

podobne artykuły