PL / EN
28 STYLIZACJI NA 28. URODZINY EMMY WATSON

28 STYLIZACJI NA 28. URODZINY EMMY WATSON

Zobaczcie, jak rozkwitała na przestrzeni ostatnich lat!

Emma Watson z dziecięcej gwiazdy Hollywood stała się jedną z liderek całej branży, walcząc nie tylko o świetne role, ale i prawa kobiet na całym świecie. Z okazji jej 28. urodzin prezentujemy krótki style file aktorki – zobaczcie, jak rozkwitała na przestrzeni lat!

EMMA WATSON: NAJLEPSZE STYLIZACJE

Sławę zyskała w wieku 10 lat, pojawiając się na planie Harry’ego Pottera jako Hermione Granger. Jej edukację w kwestii stylu obserwowały światła reflektorów, podchwycając pierwszy look aktorki na czerwonym dywanie w 1997 roku.

EMMA

Emma Watson na planie Harry'ego Pottera

EMMA WATSON: KARIERA W MODZIE

Kariera Emmy Watson rozwijała się w zawrotnym tempie, a wkrótce dostrzegł ją również świat mody – jako pierwszy do kampanii aktorkę zaprosił w 2009 Christopher Bailey (Burberry). Później Brytyjka zaprojektowała również wspólne kolekcje z marką People Tree oraz Albertą Ferretti, a w 2011 roku dołączyła do ambasadorek marki Lancome.

ZOBACZ TEŻ: KRISTEN STEWART - 28 ULICZNYCH STYLIZACJI AKTORKI I MUZY LAGERFELDA

EMMA

Emma Watson po raz pierwszy na czerwonym dywanie (1997)

EMMA WATSON: CZERWONY DYWAN

W międzyczasie drobna Watson stała się ulubienicą wielu projektantów. W wieku 17 lat zwróciła uwagę Karla Lagerfelda, przez co Chanel zdominowało jej szafę na „wielkie wyjście”. Na przestrzeni lat uzupełniała je o propozycje innych wielkich nazwisk, takich jak Christopher Kane, Erdem, czy Peter Pilotto. Wszystkiego najlepszego!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Emma Watson | stylizacje | czerwony dywan |

podobne artykuły