Logotyp serwisu lamode.info
OSCARY 2019 – 15 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE

OSCARY 2019 – 15 NAJLEPSZYCH STYLIZACJI GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE

Lady Gaga w czarnej, balowej sukni Alexandra McQueena.

 

Spis treści

1. OSCARY 2019: NAJLEPIEJ UBRANE GWIAZDY

Cekiny, złoto i wibrujący róż typu schocking pink oraz dostojne formy z zabudowaną górą, czyli w modowym skrócie błysk, kolor i dostojność zagościły na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania Oscarów 2019. Zobaczcie, jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy na 91. gali rozdania statuetek filmowych!

OSCARY 2019: NAJLEPIEJ UBRANE GWIAZDY

Lady Gaga wystąpiła w czarnej sukni Alexandra McQueena, eksponującej dekolt, którą zestawiła ze skórzanymi rękawiczkami. Balowy model ozdobił rozłożysty dół. Całość dekorował diamentowy naszyjnik z dużą cytrynowo-zieloną zawieszką. Emilia Clark, z kolei wybrała cekinowy wariant Balmain w baśniowym odcieniu lilii.  Ołówkowy krój podkreślił sylwetkę gwiazdy, a strzelista góra w formie gorsetu urozmaiciła całość o asymetrię. Charlize Theron wystąpiła w gołębiej kreacji Diora z bufkami i półgolfem. Surowa forma sukni z tafty, bez zbędnych zdobień, symbolizowała elegancję i dostojność. Stylizację uzupełniły okrągłe, dużych rozmiarów bransoletki oraz naszyjnik wiązany na supeł. Małgorzata Bela zadała szyku w taliowanym, brokatowym modelu marki Azzedine Alaia, a look dopełniła swobodnie pofalowanymi włosami do szyi. Emma Stone wybrała oryginalną suknię Louis Vuitton, którą dekorowały strzeliste rękawy oraz aplikacje w formie łusek. Model przybrał odcień złoto-miedzianego i był tak wyrazisty, że nie wymagał już dodatkowej biżuterii. Podczas uroczystości rozdania Oscarów 2019 obecna była także Julia Roberts. Aktorka zaprezentowała się w asymetrycznej sukience na jedno ramię, zainspirowanej kulturą antyczną. Kreację pokryła barwa intensywnego, wibrującego różu schocking pink.

POLECAMY: OSCARY 2019 - LISTA LAUREATÓW 

Lady Gaga w sukni Alexandra McQueena - Oscary 2019 

POLECAMY: OSCARY 2018 - GWIAZDY NA CZERWONYM DYWANIE 

W galerii zobaczycie kreacje gwiazd podczas 91. gali wręczenia Oscarów. Wśród nich pojawią się zarówno brokatowe i zdobione modele, jak i skromniejsze, ale równie efektowne.

tagi: film | OSCARY |

podobne artykuły