lamode > COMMUNITY > KONKURSY > WIELKI URODZINOWY KONKURS LAMODE.INFO!
Lamode.info

WIELKI URODZINOWY KONKURS LAMODE.INFO!

WIELKI URODZINOWY KONKURS LAMODE.INFO!

Dodane przez Redakcja
04 Grudzień '14

LAMODE.INFO niedawno skończyło cztery lata, dlatego to idealna okazja na podsumowanie naszych dotychczasowych dokonań. W mijającym roku odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, byliśmy na zagranicznych wystawach i New York Fashion Week, gdzie relacjonowaliśmy dla Was wszystko na bieżąco, przeprowadzaliśmy wywiady z wybitnymi postaciami ze świata mody oraz przygotowaliśmy dla Was wiele materiałów z najpopularniejszymi polskimi modelkami m.in. Zuzą Bijoch czy Martą Dyks. Nie zabrakło nas też za kulisami pokazów rodzimych projektantów, patronowaliśmy najważniejszym wydarzeniom i udało nam się nawiązać współpracę z młodym, ale szalenie zdolnym pokoleniem grafików i ilustratorów - Anną Halarewicz, Agnieszką Stopyrą i Mateuszem Sudą. To właśnie efektami tych wszystkich działań chcielibyśmy podzielić się z Wami w naszym ostatnim urodzinowym konkursie!

 

UWAGA! Od 28.11.2014 do 12.12.2014 (do godziny 23:59) czekamy na Wasze inspirujące kolaże! Stwórzcie je z pomocą zdjęć, które znajdziecie na LAMODE.INFO – w naszych cyklach, wywiadach czy materiałach z pokazów mody. Wybór należy do Was! Możecie zajrzeć do rozmowy z Olą Rudnicką, zobaczyć co w naszym kwestionariuszu napisał duet Paprocki&Brzozowski, zerknąć jakie trendy wytypowaliśmy na wiosnę lato 2015, przeczytać naszą Modopedię, sprawdzić porady stylisty lub obowiązujące must have, ponownie przenieść się z nami na światowe tygodnie mody, gdzie wyłapywaliśmy najlepiej ubrane osoby lub za kulisy pokazów polskich projektantów m.in. Roberta Kupisza. Inspiracji i zdjęć szukajcie w każdej zakładce i w każdym artykule na naszym portalu, bo gra jest warta świeczki! Z nadesłanych prac wybierzemy dwie najlepsze, najbardziej kreatywne i najbardziej w stylu LAMODE.INFO! Jedną z nich nagrodzimy grafiką autorstwa Anny Halarewicz, a drugą – albumem DECADE ze zdjęciami Alexiego Lubomirskiego podpisanym przez samego fotografa!

 

Zgłoszenia z wykorzystaniem zdjęć z LAMODE.INFO oraz innych, wybranych przez Was wysyłajcie na adres konkurs@lamode.info do 12.12.2014 do godz. 23:59. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin znajdziecie tutaj. Powodzenia!

 

Poniżej znajdziecie przykładowe grafiki, które możecie także wykorzystać do swoich prac!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja