lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > ROZDANIE NAGRÓD VIVA COMET 2011
Lamode.info

ROZDANIE NAGRÓD VIVA COMET 2011

ROZDANIE NAGRÓD VIVA COMET 2011

Dodane przez Katarzyna T.
25 Luty '11

Nagrody Viva Comet 2011 rozdane! Niekwestionowaną zwyciężczynią została Ewa Farna – zgarnęła aż 4 statuetki. Zaraz za nią plasuje się DJ Robert M. z trzema nagrodami. Doceniono również Afromental i Dorotę Dodę Rabczewską.

 

Dla nas jednak dużo ważniejsze były stylizacje gwiazd – nie zawiodła Doda, wybierając futerko w najmodniejszym odcieniu mandarynkowym. Marina Łuczenko, jak zwykle prezentowała się oryginalnie – miała na sobie skórzaną, fantazyjnie przedłużoną kurtkę. Zespół Afromental postawił na konsekwencję – panowie zainspirowali się wizerunkiem Karla Lagerfelda, zakładając ciemne okulary, czarne marynarki i rękawiczki.

 

Redakcję LAMODE.INFO urzekł Roofi z You Can Dance, który umiejętnie połączył wygodę z elegancją i kolorem. Wręcz modelowo zaprezentowała się Ola Szwed w minisukience z długimi rękawami. Jak zwykle nienagannie ubrani projektanci Paprocki i Brzozowski również odważyli się na odrobinę koloru. Zawiodła natomiast Edyta Herbuś – jej ostatnio odmieniony wizerunek do tej pory nas zachwycał, prezentując elegancję i klasę. Tym razem jednak zarówno sukienka, jak i fryzura zamiast dodać artystce powagi, sprawiły, że przybyło jej kilka lat… Małym plusem jest najmodniejsza ostatnio torebka Bottega Veneta w fioletowym odcieniu.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/VIVA COMET 2011/EN_00954676_0008.jpgfot. East News (na zdjęciu: zespół Afromental)

 

A jak Wy oceniacie kreacje gwiazd na rozdaniu nagród Viva Comet?

Galeria 1-5/7
Galeria 1-5/7
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja