lamode > URODA > WŁOSY > NOWOŚĆ OD PANTENE – KOLEKCJA ODNOWA NAWILŻENIA
Lamode.info

NOWOŚĆ OD PANTENE – KOLEKCJA ODNOWA NAWILŻENIA

NOWOŚĆ OD PANTENE – KOLEKCJA ODNOWA NAWILŻENIA

Dodane przez Ismena Dąbrowska
15 Czerwiec '13

Wciąż słyszymy, że latem należy dużą uwagę poświęcić pielęgnacji włosów. Intensywniej o nie dbać i chronić przez zniszczeniem, na które w tym okresie są wyjątkowo narażone. Niekorzystnie na ich kondycję wpływa wiatr, piasek, słona morska woda lub ta chlorowana z basenu oraz silne, wakacyjne promienie słoneczne. Przez to włosy stają się suche i zniszczone.

 

Jak sobie z tym poradzić? Aż 88% badanych kobiet uważa, że jedynie zabiegi w SPA potrafią przywrócić ich prawidłową kondycję. Wiadomo – nie każdego stać na regularne wizyty, a niektórzy nie mają na to zwyczajnie czasu.

 

Dlatego marka Pantene postanowiła swoim klientkom to ułatwić. By było taniej, szybciej i w domowym zaciszu stworzyła specjalną kolekcję Odnowa Nawilżenia. To zabiegi SPA zamknięte w butelce!

 

Składająca się z czterech produktów linia rzeczywiście przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, ale także nadaje zdrowego blasku naszej fryzurze. Włosy stają się gładkie i miękkie. Kolekcja pozwala chronić warstwę lipidową włosa i zamyka wilgoć, wewnątrz. Sednem nawilżenia są właśnie lipidy, dlatego każdy kosmetyk z Odnowy Nawilżenia zawiera ich substytuty, które przejmują ich zadanie.

 

Kolekcja Pantene Odnowa Nawilżenia inspirowana zabiegami SPA to szampon, który sprawia, że włosy słabiej przyciągają wodę z otoczenia. Odżywka wyciąga aktywne składniki lipido-podobne na powierzchnię włosa, a 2-minutowa maska dzięki składnikom przypominającym naturalne lipidy wzmacnia strukturę włosa i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.

 

Najjaśniejszą gwiazdą kolekcji jest jednak duma marki – Mus Głęboko Nawilżający, który zawiera aż 5 razy więcej składników nawilżających niż np. szampon. Szybko się wchłania i w dodatku można nakładać go na suche włosy i zawiera składniki, które przejmują zadania utraconych lipidów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja