PL / EN
MOHITO

MOHITO

WŁAŚCICIEL

LPP S.A.

DATA ZAŁOŻENIA

2009

OFERTA

ODZIEŻ I AKCESORIA DAMSKIE

Mohito: o marce

Polska marka odzieżowa Mohito należy do koncernu LPP S.A. z siedzibą w Gdańsku. Obok niej, w grupie znajdują się także: Reserved, House, Cropp i Sinsay. Przedsiębiorstwo posiada sieć sprzedaży, na którą składa się ponad 1700 sklepów zlokalizowanych w 18 krajach. Cały koncern tworzy ponad 22 tysiące miejsc pracy.

Koncern LPP: Mohito

Mohito, podobnie jak House, należy do LPP od 2009 roku. Produkty marki oferowane są w Polsce, Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rosji i na Ukrainie, a także na Białorusi, na Litwie, Łotwie i w Estonii, w Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Egipcie, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Katarze.  LPP jest właścicielem największego i najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego odzieży w Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim.

Mohito: odzież damska

Marka Mohito to propozycja dla kobiet kochających trendy i ceniących niebanalną miejską elegancję. W DNA marki wpisuje się pewna siebie, świadoma swoich atutów i stylowa dziewczyna. Ubrania i dodatki marki podkreślają kobiecość i są dostępne w wielu energetycznych kolorach. Projekty Mohito nadają się zarówno do pracy, jak i na dzień i na wieczór.

POLECAMY: LPP ŁĄCZY SZTUKĘ I BIZNES - PROJEKTY STUDENTÓW Z LNU I KONOPI W WITRYNACH WYBRANYCH SALONÓW MOHITO

podobne artykuły