PL / EN
AZARIO

AZARIO

ROK ZAŁOŻENIA

2015

SIEDZIBA

Białystok, Polska

PRODUKTY

płytki ceramiczne, dekoracje ścienne

AZARIO: O MARCE

Marka Azario związana jest z branżą łazienkową. W bogatym portfolio marki odnajdziemy przede wszystkim płytki ceramiczne, dostępne w różnorodnych wzorach, fakturach i formatach. Produkty Azario stworzone są z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, chętnie sięgają po nie projektanci i architekci wnętrz.


AZARIO: KONCEPT

Marka Azario podąża za światowymi trendami. W ofercie producenta znajdziemy wiele inspiracji zaczerpniętych ze świata przyrody – od kolekcji inspirowanych kamiennymi powierzchniami, po drewnopodobne płytki dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Poza klasycznymi propozycjami, Azario zaskakuje odważnymi wzorami, wychodzącymi poza utarte schematy. Dzięki wyselekcjonowanym kolekcjom zaaranżujemy w ciekawy sposób każdą przestrzeń wewnątrz naszego domu oraz strefę przydomowej.

Producent Azario podąża za trendami wnętrzarskimi. Gresy w formacie 120x120 cm dostępne są w wielu wzorach i rodzajach wykończenia. Fot. Domni.pl 

AZARIO: NOWE KOLEKCJE

Na szczególną uwagę zasługują wielkoformatowe płytki w formacie 120x120 cm, które we wnętrzu tworzą niezwykłe kompozycje. Wiernie odwzorowany rysunek kamienia w połączeniu z tak dużym formatem, tworzy nowe możliwości aranżacyjne. W ofercie Azario odnajdziemy zarówno odwołania do tradycyjnych, szlachetnych marmurów, czy nieco mniej oczywistego, rzadziej spotykanego we wnętrzach onyksu.

Marka Azario śmiało wraca także do tradycyjnego wzornictwa, nawiązują w swoich kolekcjach do klasycznych wzorów i struktur. Przykładem takiej kolekcji są słynne płytki „chevron”. Dzięki uniwersalnym płytkom wzór typowy dla francuskich parkietów, możemy połączyć z wysokimi parametrami technicznymi. Płytki typu chevron bez obaw możemy stosować w łazience, czy kuchni.

Wielkoformatowe płytki wiernie odwzorowujące marmur i drewnopodobne gresy. W ofercie marki odnajdziemy wiele kolekcji inspirowanych naturalnymi materiałami. Fot. Domni.pl 

AZARIO: SIEĆ SPRZEDAŻY

Azario jest dynamicznie rozwijającą się marką własną sieci salonów łazienkowych BLU, największej sieci salonów w Polsce. Płytki Azario można odnaleźć w jednym z 60 salonów stacjonarnych. Kolekcje Azario dostępne są również w sprzedaży online na portalu domni.pl.

 

 

fot. materiały prasowe

Materiał Partnera 

podobne artykuły