lamode > URODA > WŁOSY > LISS UNLIMITED – KOSMETYKI PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL
Lamode.info

LISS UNLIMITED – KOSMETYKI PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL

LISS UNLIMITED – KOSMETYKI PRZECIW PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL

Dodane przez Ismena Dąbrowska
10 Listopad '13

Puszą się od wilgoci, elektryzują od noszonych czapek, plączą od zakładanych szalików i ciągle pozostają nieujarzmione. Okres jesieni i zimy to nie najlepszy czas dla naszych włosów, które z powodu czynników zewnętrznych coraz trudniej jest rozczesywać. A przecież zawsze powinny wyglądać nienagannie.

 

W tych mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach pomoc oferuje nam L’Oréal Professionnel. Marka przygotowała bowiem specjalny program przeciwdziałający puszeniu się włosów, który zamknęła w nowej gamie pielęgnacyjnej Liss Unlimited. Sześć kosmetyków do domowego użytku oraz jeden zabieg w salonie fryzjerskim, cztery dni intensywnego wygładzenia włosów i ochrona przed puszeniem przy 80% wilgotności! Efekt widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Włosy są bardziej zdyscyplinowane i wciąż zachowują pożądany przez nas efekt.

 

Technologia Keratinol Complex, która powstała na bazie aminokwasów i pochodnych protein pszenicy uzupełnia naturalny budulec włosów i odbudowuje ich strukturę. Olejki z kukui i wiesiołka wzmacniają je oraz ułatwiają ich układanie chroniąc przed wilgocią.

 

Tuż obok szamponu, odżywki, maski, serum SOS, kremu termicznego i olejku do stylizacji, które są już w sprzedaży w salonach L’Oréal Professionnel marka oferuje także dostępną tylko tam usługę Lissceutic dla włosów niezdyscyplinowanych, która m.in zmniejsza objętość puszących się włosów.

 

Też borykacie się co jesień z takimi problemami?  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja