lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ PRE COLLECTION 2012
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ PRE COLLECTION 2012

GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ PRE COLLECTION 2012

Dodane przez Katarzyna T.
15 Październik '11

Nazwisko projektantki Gosi Baczyńskiej i tajemniczy adres - „Praskie podwórko, ul. Kępna 6” – zaintrygowały i zwabiły tłumy gości, pomimo bardzo niskiej temperatury. Nawet godzinne opóźnienie pokazu nie odstraszyło publiczności – wszyscy bowiem z zaciekawieniem obserwowali zaimprowizowaną scenę i cierpliwie czekali na rozpoczęcie.

 

To był prawdziwy spektakl mody! - komentowała po pokazie zachwycona Maja Ostaszewska. 

 

Wspaniały, spontaniczny pokaz! – podsumował Robert Kupisz- Baczyńskiej udało się coś, co niewielu projektantom się udaje. Połączyła elementy promocyjne z artystycznymi i zachowała proporcje. Brawo!

 

Wśród gwiazd dostrzegliśmy zawsze stylową Magdalenę Cielecką z Mikołajem Komarem, Maję Sablewską – kibicującą podopiecznej Toli Szlagowskiej, która wystąpiła w pokazie, opatulonego w ciepły szalik Andrzeja Chyrę, zabieganą Karolinę Malinowską w towarzystwie Wojciecha Grzybały, a także Tomasza Jacykowa, Monikę Brodkę, Małgorzatę Sochę, Joannę Klimas, Anię Kuczyńską, Bartka Michalca z Zuo Corp., a także Zuzę Krajewską i Bartka Wieczorka.

 

Gwiazdy zgodnie gratulowały Gosi Baczyńskiej – nie tylko kolekcji, ale i genialnego pomysłu na pokaz – który sprawdził się, pomimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych…

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie gwiazdy obecne na pokazie Gosi Baczyńskiej!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja