lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE ROBERT KUPISZ LATO 2016
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE ROBERT KUPISZ LATO 2016

GWIAZDY NA POKAZIE ROBERT KUPISZ LATO 2016

Dodane przez Kinga Rylska
11 Czerwiec '15

Wczoraj w warszawskim SOHO Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji na sezon lato 2016 projektu Roberta Kupisza. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć fanów projektów z metką Qπш oraz gwiazd. O krótki komentarz dotyczący kolekcji „Gangsta” poprosiliśmy kilku z obecnych gości. Co nam powiedzieli? Kto się pojawił?

 

 

Wojciech Mazolewski: "Roberta pokazy to swojego rodzaju pewien performance, który bardzo lubię. W szczególności muzykę – można się poczuć jak u siebie w domu:). Co mnie zaskoczyło? Przede wszystkim dużo sexu, odsłoniętego ciała – głównie u kobiet. Super! Ubrania z metką Robert Kupisz cieszą się już dużą popularnością, lecz niestety zauważyłem, że wiele kobiet ma problem z ich stylizacją. Myślę, że po dzisiejszej prezentacji kolekcji już taka sytuacja nie będzie miała miejsca, bo Robert doskonale pokazał jak nosić projekty z metką Qπш. Ulubiony męski element z kolekcji „Gangsta”? Dopasowane skórzane rurki”.

 

Baron, Afromental: „Jestem bardzo mile zaskoczony. Są to rzeczy, które całkowicie „grają w mojej duszy”. Nowojorski styl, dużo przepychu. Fajnie, że Robert poszedł w tę stronę. Myślę, że cały Afromental, znalazłby coś dla siebie w tej kolekcji”.

 

Joanna Horodyńska: "Nie jest to może do końca mój styl, lecz pojedyncze sylwetki widzę w swojej garderobie. Dla mnie ta kolekcja była bardziej wakacyjna, plażowa, imprezowa. Jeżeli chodzi o wartość estetyczną w kontekście mody, Robert kontynuuje swoją myśl i niewiele rzeczy już się zadzieje. Jest to na pewno dobre pod kątem sprzedażowym, a moda to w końcu biznes. Z tego założenia wychodzi Robert i to mi się podoba."

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie kto jeszcze się pojawił na wczorajszej prezentacji kolekcji lato 2016 projektu Roberta Kupisza!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja