lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE GOSIA BACZYŃSKA I FEEL LOVE
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE GOSIA BACZYŃSKA I FEEL LOVE

GWIAZDY NA POKAZIE GOSIA BACZYŃSKA I FEEL LOVE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
28 Czerwiec '13

Choć był to jeden z tych pokazów, na których liczba gości została nieco ograniczona to gwiazdy jak przy każdym takim wydarzeniu dopisały. Wczorajszego wieczora w stołecznym Forcie Sokolnickiego podczas pokazu kolekcji I Feel Love Gosi Baczyńskiej można było spotkać niemalże każdego – od dawno niewidzianych redaktorów naczelnych najważniejszych pism w branży aż do całej plejady, starannie wybranych gwiazd, które bardzo rzadko pojawiają się na tego typu wydarzeniach. 

 

Wśród gości największą uwagę zwracała Monika Brodka – w ozdobionej kwiatami sukience w kolorze różu i z nieodłącznym ostatnio afro. Świetnie prezentowała się jedna ze stałych klientek Gosi Baczyńskiej – Małgorzata Kożuchowska oraz rewelacyjna Magdalena Cielecka – w stylizacji nieco swobodniejszej, ale nieodejmującej uroku aktorce. Panów dumnie reprezentowali jak zawsze nietypowo ubrani Michał Piróg oraz Tomasz Jacyków w charakterystycznym dla siebie kapeluszu.

 

Zobaczcie w galerii, kto jeszcze pojawił się na wczorajszym pokazie Gosi Baczyńskiej! Podpowiadamy m.in. Grażyna Szapołowska, Aneta Kręglicka i Monika Olejnik.

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja