lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ AVON - RELACJA
Lamode.info

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ AVON - RELACJA

GWIAZDY NA KONFERENCJI PRASOWEJ AVON - RELACJA

Dodane przez Ismena Dąbrowska
08 Lipiec '13

W zabytkowych pofabrycznych budynkach, w kompleksie Soho Factory, w jednej z najpopularniejszych restauracji na Pradze – Warszawa Wschodnia – pod koniec czerwca spotkali się wszyscy miłośnicy kosmetyków Avon na czele z jej ambasadorkami. A marka ma ich aż trzy!

 

Na pewno kojarzycie reklamę zapachów z Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Małgorzatą Sochą, w której każda zaprezentowała się zupełnie inaczej, w swoim stylu, ale zawsze bardzo kobieco. Tego dnia, wyjątkowo spotkały się wszystkie razem z zaproszonymi gośćmi i opowiedziały m.in. o współpracy z marką, za co ją kochają, czym jest dla nich piękno oraz zdradziły sekrety ich perfekcyjnego wyglądu. Zapowiedziały także kolejne kampanię ze swoim udziałem.

 

Podczas konferencji zaprezentowano także kolejną kolekcję kosmetyków Avon do makijażu – o nowych, wyrazistych kolorach, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientek. Nowe produkty zaprezentowała na modelkach makijażystka marki – Hanna Knopińska-Grzenkowicz - która podzieliła się przy tym znajomością i wiedzą na temat najnowszych trendów w makijażu.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja