PL / EN
ZMYSŁOWE LATA 60. WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU ELLE UK

ZMYSŁOWE LATA 60. WE WRZEŚNIOWYM WYDANIU ELLE UK

Zobacz modelkę Dioni Tabbers w pięknej sesji utrzymanej w stylu swingujących, ale i zmysłowych lat 60., sfotografowaną przez Karen Collins.

We wrześniowym wydaniu Elle UK (nr 09/2011) na stronach 280-291 opublikowano sesję zdjęciową, zatytułowaną Scent of a Woman, czyli Zapach kobiety. Edytorial bezpośrednio nawiązuje do najmodniejszego trendu tego sezonu – lat 60. XX wieku, a zwłaszcza do ich „londyńskiego” wcielenia. Stylistka Sasa Thomann odeszła jednak nieco od głównego nurtu i zdecydowała się pokazać modę tej epoki jako zmysłową i kobiecą.

 

Modelka biorąca udział w sesji, Dioni Tabbers, sfotografowana przez Karen Collins jest jedną z modelek o nietypowych, zaokrąglonych kształtach. Duży biust i szerokie biodra czynią z niej londyńską Wenus, muzę nowatorskich artystów. W edytorialu pokazano stylizacje oparte na ubraniach takich kolekcji, jak: Loewe, Alberta Ferretti, See by Chloé, Valentino, Jil Sander, Bottega Veneta, Burberry Prorsum oraz Prada.

 

Twórcy sesji zadbali o odpowiednie światło, charakterystyczne dla zdjęć z tamtego okresu, oraz o wytworzenie atmosfery tchnącego świeżością Londynu, tańczącego do piosenek The Beatles, zachwyconego pop artem.

 

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/1SCENT.jpgfot. Karen Collins/ styl. Sasa Thomann/ mod. Dioni Tabbers/ Elle UK 9/2011

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Elle UK | editorial | Dioni Tabbers | trendy jesień zima 2011 |

podobne artykuły