PL / EN
ZUZANNA WUDARSKA – NEW FACE AGENCJI NEW AGE MODELS

ZUZANNA WUDARSKA – NEW FACE AGENCJI NEW AGE MODELS

Poznajcie jedną z najbardziej obiecujących debiutantek!

Imię i nazwisko: Zuzanna Wudarska

Agencja matka: New Age Models

Wzrost: 180 cm

Wymiary: 75-62-88 cm

Kolor oczu: niebieski

Kolor włosów: ciemny blond

 

 

 

Choć Zuzia Wudarska, new face agencji New Age Models ma dopiero 15 lat, można powiedzieć, że w branży jest weteranką. Odkryta w wieku zaledwie 12 lat (!), pozostając pod czujną opieką agencji, na oczach której rozkwitała, start w zawodzie musiała odłożyć do czasu przepisowej gotowości.

 

Klasyczne rysy i bardzo dziewczęca uroda nie pozwalają przejść obok tej modelki obojętnie. To, co zatrzymuje spojrzenie i hipnotyzuje, to bijące z jej spojrzenia melancholia i niesamowita dojrzałość.

 

Po pierwszych testach o debiutantkę upomniały się największe agencje, m.in. IMG i NEXT. Mimo iż Mediolan i Paryż muszą na Zuzię jeszcze trochę poczekać, modelka z powodzeniem pojawia się w sesjach, m.in. w Esquire China w towarzystwie Dominika Sadocha z AS Management czy na wybiegach u polskich projektantów. Pamiętacie pokaz Tomasza Ossolińskiego Bukovina albo Roberta Kupisza Tango? – to właśnie tam Zuzia stawiała swoje pierwsze kroki.

 

Przed nią pierwszy Fashion Week w Japonii, a w dalszej perspektywie – zdecydowanie szlifowanie warsztatu i kolejne sukcesy, które, bardziej niż jakakolwiek inna modelka, Zuzia ma w zasięgu ręki. Trzymamy kciuki!

 

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Zuzia Wudarska | Zuzanna Wudarska | New Age Models | new face | modelka |

podobne artykuły