PL / EN
LeBRAND – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

LeBRAND – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

Natura i melancholia w roli głównej – dowiedzcie się więcej!

LeBRAND prezentuje najnowszą kampanię na sezon jesień zima 2016. Zobaczcie, czym polska marka zaskoczyła nas tym razem!

 

Założona przez Paulinę Pyszkiewicz firma LeBRAND weszła na rynek w 2014 roku i szturmem zdobyła serca Polek. Fanki wciąż świeżego konceptu cenią go za szlachetny minimalizm oraz wysoką jakość. My dodalibyśmy do tego jeszcze świetną komunikację wizualną, czego przykładem mogą być kampanie, butik i identyfikacja w social mediach. Wciąż mamy w pamięci wiosenno-letnią sesję wizerunkową autorstwa Agaty Pospieszyńskiej, a dzisiaj możemy już podziwiać fotografie promujące jesienno-zimową kolekcję.

 

Linia FW16 to przede wszystkim zabawa kontrastami. Jej wiodącymi elementami są okrycia wierzchnie: proste w formie i surowo wykończone kożuchy, mięsiste kaszmirowe płaszcze, skórzane ramoneski i kamizelki czy dwurzędowe, tweedowe marynarki. Nie zabraknie również sukienek i spódnic – tym razem będą to metaliczne mini i modele skórzane, ale też zwiewne i lekkie z jedwabiów oraz z głęboko zaznaczonym dekoltem V, który stał się znakiem rozpoznawczym LeBRAND.

 

Sezonowy charakter kolekcji podkreśla klimatyczna kampania autorstwa Łukasza Pukowca, której ważną częścią stała się kojąca zmysły natura. Nowoczesne stylizacje będące niejako kontrastem dla tła prezentowały modelki Monika Rush oraz Margott Bialik z AS Management, a fryzury i make-up przygotowała Aneta Kostrzewa.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak dać kciuk do góry! Które nowości LeBRAND przypadły Wam do gustu najbardziej?

 

video

STELLA MCCARTNEY WIOSNA LATO 2019

tagi: LeBRAND | kampania | jesień zima 2016 |

podobne artykuły