PL / EN
ZUZANKA – NEW FACE Z AGENCJI ECMANAGEMENT

ZUZANKA – NEW FACE Z AGENCJI ECMANAGEMENT

Poznajcie nowe odkrycie ECManagement i zapamiętajcie to spojrzenie!

Choć dopiero 15-letnia, Zuzanka ma na koncie kilka sesji i systematycznie buduje swoje portfolio. Podopieczna ECManagement nie tylko działa na rodzimym rynku, ale też za granicą: w Londynie reprezentowana jest przez M+P, w Mediolanie i Paryżu pracuje pod skrzydłami MP Management, a w Nowym Jorku – Marilyn Agency.

 

Zainteresowanie osobą młodziutkiej modelki wcale nas nie dziwi. Nie dajemy się jednak zwieść dziecięcym rysom twarzy Zuzanki, bo choć zwracają uwagę, to spojrzenie – trochę zaczepne, filuterne, a trochę niepokojące sprawia, że nie sposób oderwać od niej wzroku!

 

Mimo młodego wieku Zuzanka daje się poznać jako osoba nad wyraz dojrzała. Na casting do agencji, z którą się związała zgłosiła się sama. Jeśli mowa o planach na przyszłość, wszystko wskazuje na to, iż zdecydowanie i ambicje oraz lingwistyczna pasja i prawnicze inklinacje zaprowadzą ją na odpowiednie uczelnie i zaowocują dyplomami tych kierunków.

 

Tymczasem trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w modelingu – nie ma wątpliwosci co do tego, że przed Zuzanką jest wielka kariera!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Zuzanka | ECManagement | new face |

podobne artykuły