Logotyp serwisu lamode.info
ŻURAWINOWY SUFLET POD PRYSZNIC MARKI STENDERS

ŻURAWINOWY SUFLET POD PRYSZNIC MARKI STENDERS

Chcecie, aby po wakacjach Wasza skóra pozostała piękna i elastyczna? Poznajcie żurawinowy suflet pod prysznic marki Stenders, który przygotuje ciało do dalszych zabiegów.

W codziennej pielęgnacji, zwłaszcza po tak intensywnym okresie jakim jest upalne lato, niezwykle istotne jest dokładne oczyszczanie ciała. Jest to bowiem pierwszy i najważniejszy krok do dalszych zabiegów, które przygotować nas mają do chłodniejszej pory roku. Idealnie nadaje się do tego nietypowy kosmetyk – żurawinowy suflet pod prysznic marki Stenders.

 

Suflet jednocześnie oczyszcza i tonizuje skórę, a dzięki neutralnemu pH pozwala zachować naturalną równowagę kwasową. Przyjemna kremowa konsystencja, po nałożeniu na wilgotną gąbkę tworzy na skórze lekką, delikatną piankę. Nie bez znaczenia jest skład, a co za tym idzie też zapach kosmetyku – odświeżająca żurawina, wzbogacona peelingiem cukrowym z pestkami truskawek, potrafi dodać energii na cały dzień.

 

W 100% naturalne kosmetyki marki Stenders są z pewnością ciekawą propozycją dla tych, którzy chcą czerpać z otaczającej nas przyrody, to co najlepsze.

tagi: Stenders | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły