Logotyp serwisu lamode.info
PROFESJONALNA DEPILACJA KOSMETYKAMI MARKI LYCON

PROFESJONALNA DEPILACJA KOSMETYKAMI MARKI LYCON

Perfekcyjnie gładkie ciało to niezbędny wymóg współczesnych kanonów piękna. Australijska marka Lycon proponuje nam niemal bezbolesną depilację przy użyciu najnowocześniejszych preparatów. Przeczytajcie koniecznie!

Lycon to australijski producent wosków do depilacji. Opracowana przez markę nowoczesna linia produktów i kosmetyków jest idealna nawet dla najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Skuteczne techniki połączone z najwyższej klasy produktem, dają bowiem możliwość wykonania nie tylko bardzo dokładnej, ale jednocześnie prawie bezbolesnej depilacji. To właśnie dlatego zabiegi z użyciem produktów marki Lycon polecane są zwłaszcza w przypadku depilacji miejsc szczególnie wrażliwych, w tym okolic bikini u pań i tak zwanej depilacji Boyzilian dla panów.

 

W składzie wosków Lycon znajdziemy zarówno naturalne żywice, wosk pszczeli czy aromaterapeutyczne olejki, co sprawia, że po zabiegu skóra będzie nie tylko gładka ale też wzmocniona i odżywiona. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę w autoryzowanych salonach piękności i gabinetach kosmetycznych. Szczegóły znajdziecie na www.lycon.pl

tagi: Lycon | depilacja | pielęgnacja | uroda |

podobne artykuły