Logotyp serwisu lamode.info
BALSAM FIGS & ROUGE, Z KTÓRYM NIE ROZSTAJE SIĘ EMMA WATSON

BALSAM FIGS & ROUGE, Z KTÓRYM NIE ROZSTAJE SIĘ EMMA WATSON

W 100% organiczny balsam Figs & Rouge - dowiedzcie się więcej o kosmetyku, który ma w swojej torebce, piękna i naturalna Emma Watson.

Emma Watson zachwyca nie tylko kolejnymi filmowymi kreacjami, ale też pełną blasku, zdrową cerą. Makijażystka gwiazdy - Charlotte Hayward – zdradza sekret, jaki za tym stoi - jest to w 100% organiczny balsam Figs&Rouge. Chociaż z założenia przeznaczony jest do pielęgnacji ust, to jego nawilżające właściwości sprawiają, że nadaje się także jako serum do twarzy, czy antidotum na przesuszone dłonie i stopy.

 

Balsamy Figs & Rouge produkowane są w 100% ze składników ekologicznych, co potwierdza restrykcyjny brytyjski certyfikat Soil Association. Dodatkowym atutem jest poręczne opakowanie, w stylu vintage, które sprawia, że idealnie mieści się w nawet najmniejszej kobiecej torebce.

 

Emma Watson podkreśla: "Uwielbiam kosmetyki organiczne. Byłam podekscytowana jak dziecko, kiedy odkryłam Figs & Rouge i zobaczyłam, jak pięknie są opakowane!" Cena balsamu wynosi 19,90 zł, jest on dostępny w wybranych sklepach internetowych i aptekach, których listę znajdziecie na www.ecosotique.pl.

 

tagi: Emma Watson | Figs & Rouge | uroda | pielęgnacja |

podobne artykuły