Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA STYL - MONIKA BRODKA

ZOOM NA STYL - MONIKA BRODKA

Dziś podglądamy nietuzinkowy styl modnej wokalistki z Twardorzeczki, Moniki Brodki.

Monika Brodka od dłuższego czasu świetnie orientuje się w bieżących trendach. Co więcej, jest jedną z niewielu polskich gwiazd, która potrafi trendy interpretować i dostosowywać do własnego image'u. Klasyczną małą czarną podkreśla awangardowymi dodatkami, do białej koszuli odważnie dołącza muchę, a biały t-shirt ożywia fuksjową marynarką. Brodka bez wątpienia ma nosa do mody.

 

 

 

 

 

 

1.


tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA OTWARCIU BUTIKU IZABELI LAPINSKIEJ/Brodka.jpg

fot. East News/ Monika Brodka

 

Na otwarciu butiku Izabelii Łapińskiej Monika pokazała się w marynarskim topie w paski i okrągłych retro okularach. Pasy połączyła z granatową tiulową spódnicą i żóltymi zamszowymi czółenkami z Zary. Na ramieniu torebka chanelka na złotym łańcuszku, która wieńczyła całość tego codziennego zestawu, a na głowie dodający kilka centymetrów, wysoko upięty kok.

 

 

2.


tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/ZOOM NA STYL - MONIKA BRODKA/EN_00296159_0046.jpg

fot. East News/ Monika Brodka


Ta stylizacja przypomina rock'owy styl Kate Moss. Męska fedora z szerokim, miękkim rondem i żakiet z dużą ilością frędzli Brodka połączyła z czernią obcisłych jeansów i szarością wysokich kozaków na obcasie. W zasadzie brak tu akcesoriów w postaci torebki czy biżuterii, ponieważ za całą oprawę stroju odpowiada oryginalna góra.

 

 

3.


tl_files/gwiazdy/wydarzenia/FRYDERYKI 2011 - NAJLEPIEJ UBRANE GWIAZDY/EN_00964300_0069.jpg

fot. East News/ Monika Brodka

 

W "wakacyjnym" zestawie piosenkarka pokazała się na gali rozdania Fryderyków, gdzie zgarnęłą większość nagród. Kontrapunktem dla retro sukienki w kształcie A, w bardzo mocne kwieciste printy były cieliste obcasy. Brodka postawiła też na żólty manicure i pomarańczowe usta.

 

 

4.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GWIAZDY NA GALI „KOBIETA ROKU GLAMOUR 2011”/EN_00966488_0224 - Kopia.jpg

fot. East News/ Monika Brodka

 

Ostatnio artystka zachwycała na imprezie magazynu Glamour. Cekinową sukienkę w dwóch odcieniach niebieskiego połączyła z żółtymi sandałami na wysokim obcasie. Lakier na paznokciach współgrał z całością, bo tu również Brodka postawiła na kolor nieba. W tej samej palecie utrzymuje się też mała kopertówka ze złotym zapięciem i makijaż. Świeżo i niebanalnie.

 

Monika przeszła niezwykłą metamorfozę od czasów programu Idol. Teraz jest świadomą własnego stylu i muzyki artystką, która nie nudzi, a zaskakuje. Dzięki temu, plasuje się bardzo wysoko na naszej liście najlepiej ubranych polskich gwiazd.

tagi: Monika Brodka | stylizacje gwiazd | gwiazdy |

podobne artykuły