PL / EN
ZOOM NA STYL – FLORENCE WELCH

ZOOM NA STYL – FLORENCE WELCH

Gwiazda tegorocznego Coke Live Music Festival nie tylko ma wielu fanów swojej muzyki, ale także stylu. Florence Welch śmiało łączy projekty vintage z tymi od znanych marek. My przyjrzeliśmy się jej ostatnim stylizacjom!

W tym roku, jeśli pojawiała się na muzycznych festiwalach to jedynie, jako gość. Dla Polski zrobiła wyjątek i zagrała tu swój jedyny koncert tego lata. Tłumy zgromadzone na Coke Live Music Festival w Krakowie, którego była gwiazdą udowodniły, że Florence Welch z zespołu Florence and the Machine ma tutaj wielu fanów. Nie tylko swojej muzyki, ale także stylu, za który wielokrotnie zdobywała pochwały.

 

Od początku kariery pokazywała swoje zamiłowanie do stylizacji boho i vinatge. Lubi łączyć zarówno stare ubrania w retro stylu od projektantów jak i te z sieciówek. Jest muzą Chanel, a na jej poprzednią trasę koncertową całą garderobę zaprojektowała Frida Giannini z domu mody Gucci. W Polsce Florence pojawiła się w czarnej, mocno zdobionej przy dekolcie sukni, w której na boso biegała, skakała i tańczyła na scenie.

 

Jej wizerunek jest niezwykle spójny z muzyką jaką tworzy - lubi m.in brokat i kwiaty, co udowodniła w Krakowie i co pokazuje w swoich codziennych stylizacjach. Sama przyznaje, że lubi styl „starej ciotki” – eklektyzm wzorów, szaloną biżuterię i retro dodatki. Jej dom, o którym pisaliśmy tutaj jest odzwierciedleniem tych upodobań. Osobne piętro wygospodarowano w nim na same ubrania! 

 

My przyjrzeliśmy się ostatnim stylizacjom Florence Welch, które wybrała na m.in. festiwal Glastonbury 2013 czy na zakupy z koleżanką w Nowym Jorku - wszystkie znajdziecie w galerii. Postawiła na charakterystyczne dla siebie elementy m.in długie powłóczyste suknie w kwiaty, buty na grubym słupku, kapelusz, retro kuferki i biżuterię, czy na mocno festiwalowe looki - wzorzystą tunikę połączyła z wysokimi kozakami.

 

Cenicie ją za muzykę czy może także za styl? My po jej koncercie na CLMF wciąż pozostajemy pod wrażeniem i jednego, i drugiego!

 

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Florence Welch | zoom na styl |

podobne artykuły