PL / EN
ZOOM NA STYL – BRYANBOY

ZOOM NA STYL – BRYANBOY

Zasiada w pierwszych rzędach, a projektanci i dziennikarze traktują go równie poważnie co Annę Wintour. Dziś przyjrzeliśmy się stylizacjom najsłynniejszego blogera modowego na świecie! Zobaczcie.

 

Przedmieścia Manili, stolicy egzotycznych Filipin, mały 11-letni Bryan Grey Yambao siedzi zaczytany w kolorowych czasopismach o modzie z półki mamy. Sześć lat później totalnie zafascynowany światem blichtru i kolorowych projektów sam postanowił do niego dołączyć.

 

 

Zaczął od dziennika z podróży, w czasie kiedy spędzał dwa miesiące w Rosji, ale szybko zweryfikował treść bloga i zaczął regularnie publikować swoje stylizacje. Niecodzienny wygląd wzbudził w sieci sensację. Tym bardziej, że kilka lat temu blogowanie nie było jeszcze tak popularne jak dziś.

 

 

Dla młodego Filipińczyka nie było to jednak zwykłym spełnieniem zachcianki. Bryan doskonale orientował się w bieżących, przeszłych i przyszłych trendach i cały swój wolny czas poświęcał na zgłębianie tej wiedzy. Odwaga i brawura stylizacyjnych połączeń zachwyciła samego Marca Jacobsa, który w 2008 roku zadedykował bloggerowi torbę z kolekcji jesień zima. Została ochrzczona inicjałami BB. Od tamtej chwili wszyscy zaczęli mówić o Bryanie, zainteresowały się nim także wielkie konsorcja i agencje reklamowe. Blogger jest testerem ich produktów, dostaje tony ubrań, telefony, kamery, notebooki. Czytelnicy śledzą jego każdy ruch, bo Bryan żyje Internetem. Jeśli nie publikuje akurat postów z pokazów na stronie, widać go na Twitterze, gdzie dzieli się m.in. widokiem z okna hotelu w Nowym Jorku, w którym akurat umieszczono go na czas Mercedes Benz Fashion Week.

 

 

Projektanci i dziennikarze traktują go równie poważnie co Annę Wintour, naczelną amerykańskiego Vogue. Zawsze w pierwszym rzędzie, komentuje pokazy, gawędząc z Hamishem Bowles czy Suzy Menkes. Mimo tego, że ciężko jest sklasyfikować jego styl, śmiało można jednak powiedzieć, że kreatywności i twórczej wyobraźni mu nie brakuje. Bryanboy przełamuje stereotypy między modą typowo męską i damską i do swoich stylizacji wykorzystuje również ubrania przeznaczone dla płci pięknej. Dziś z bliska podpatrujemy jego modowe wybory. Zobaczcie!

 

 

 Bryanboy styl

 

 

Jak ciekawie ożywić stylizację i być przy tym wszystkim w zgodzie z najmodniejszymi trendami?  Diabeł tkwi w szczegółach! Wystarczy połączyć klasyczny element garderoby – w tym wypadku czarną koszulę z długiem rękawem, wzbogaconą skórzanymi elementami z mocnym akcentem – u Bryana to spodnie w bardzo charakterystyczny print zwierzęcy. Całość uzupełniona o skórkowe sandały (ulubione obuwie blogera) i kopertówkę z puszkiem. Bryanboy z pewnością wie, że mody nie trzeba zawsze traktować na poważnie.

 

 

 

Bryanboy styl 2

 

Kolor, kolor i jeszcze raz kolor! Obok takiego looku z pewnością nie da się przejść obojętnie, a Bryanboy z bardzo lubi na siebie zwracać uwagę. I mimo tego, że czasem mniej znaczy więcej, bloger tak umiejętnie zestawił ze sobą kilka projektów, że nie otrzymaliśmy kiczowatej stylizacji. Brawo! A my myśleliśmy, że paski i kwiaty wcale do siebie nie pasują… .

 

 

 Bryanboy styl 3

 

 

Buty na koturnie, skinny jeans, oversize’owy płaszcz z futerkiem, fredora i schoulder bag – czy to na pewno stylizacja dla mężczyzny? O tak! Bryan umiejętnie łączy ubrania przeznaczone dla Panów z tymi dla Pań. Nie ma dla niego granicy, bo on wyznaje regułę, że wszystko jest unisex!! A Wy co o tym myślicie?

 

 

 

Bryanboy styl 4

 

 

Gruby kożuch i krótkie spodenki? Tajemnica sukcesu Bryana tkwi właśnie w tym, że potrafi on łączyć z sobą rzeczy, które z pozoru nie powinny do siebie w ogóle pasować. Efekt? My jesteśmy bardzo na tak!

 

 

Zajrzyjcie do galerii, tam znajdziecie więcej modowych wyborów najsłynniejszego blogera na świecie!

 

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Bryanboy | Bryanboy styl | styl gwiazd | najlepszy bloger | bryanboy.com |

podobne artykuły