PL / EN
ZOOM NA NAJBARDZIEJ STYLOWE PARY SHOW BIZNESU

ZOOM NA NAJBARDZIEJ STYLOWE PARY SHOW BIZNESU

Z okazji Dnia Zakochanych bierzemy pod lupę najbardziej stylowe pary show biznesu. Od lat 70. przez 80 i 90. do współczesnych związków. Zapraszamy do świata m.in. Kate Moss i Johnny'ego Depp'a, Bianci i Micka Jagger czy Anji Rubik i Sashy Knezevic'a.

Oprócz show-biznesu, łączy ich miłość, często małżeńska przysięga i wspólne potomstwo. Z okazji dzisiejszego święta wzięliśmy pod lupę, naszym zdaniem, najsłynniejsze i najbardziej stylowe pary. Przedstawiamy Wam związki z lat ubiegłych, które do dziś wspominamy i stały się one swojego typu ikoną oraz te obecne miłości. Zapraszamy do swiata m.in. Kate Moss i Johnny'ego Depp'a, Mick'a i Bianci Jagger czy Sashy Knezevic'a i Anji Rubik.

 

 

 

 

MICK I BIANCE JAGGER - lata 70.

Mick i Bianca Jaggerfot. materiały prasowe/Mick Jagger i Bianca Jagger


Najbardziej stylowa para swoich czasów. Mick i Bianca Jegger zgadzali się w jednym - oby dwoje byli despotyczny, wybuchowi i zaborczy. Oboje mieli tabuny kochanków. Mimo wszystko największy casanova wszechczasów i przepiękna modelka tworzyli niezwykły związek, którym żyło całe Hollywood.

 

 

JANE BIRKIN I SERGE GAINSBOURG - lata 80.

Jane Birkin i Serge Gainsbourg

fot. materiały prasowe/Jane Birkin i Serge Gainsboug

 

To właśnie Jane Birkin Hermés zadedykował najbardziej kultowy model torby. Oboje byli najbardziej rozchwytywaną parą Paryża, a branża mody z zapartym tchem śledziła ich stylizacje. Poznali się na planie filmu „Slogan”. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale zaiskrzyło między nimi jeszcze podczas pracy nad filmem. Tak rozpoczął się trwający ponad dekadę związek, którym żyła cała Francja, a gdy nagrali kontrowersyjny przebój „Je t’aime…” – także cały świat.

 

 

KATE MOSS I JOHNNY DEPP – lata 90.

Kate Moss Johny Deppfot. materiały prasowe/Kate Moss i Johnny Depp

 

Johnny Depp - największa gwiazda Hollywood i Kate Moss- jedna z największych topmodelek wszechczasów. Mimo, że podczas gdy byli razem nieustannie się kłócili i rock’n’rollowo demolowali pokoje hotelowe, w których akurat przyszło im nocować, razem wyglądali  zdecydowanie niesamowicie. Ikony stylu!

 

 

ANGELINA JOLIE I BRAD PITT

Angelina Jolie i Brad Pittfot. East News/Angelina Jolie i Brad Pitt


Są najsłynniejszą parą aktorskiego świata. Paparazzi śledzą każdy ich krok, a media donoszą o kolejnych dniach życia Angeliny Jolie i Brada Pitta. Oboje uznawani za ikony piękna, my ich podziwiamy też za to, że mimo ciągłej obecności reporterów starają się wieść normalne życie z gromadką dzieci u boku.

 

 

MIRANDA KERR I ORLANDO BLOOM

Miranda Kerr i Orlando Bloom

fot. East News/Orlando Bloom i Miranda Kerr


Twarz Mango i aniołek Victoria's Secret - Miranda Kerr oraz Orlando Bloom - zawsze najlepiej ubrany mężczyzna na gali, raz ze swoim synkiem Flynn'em tworzą rodzinę jak z obrazka. Nieustannie śledzimy ich stylizacje.

 

ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC

Anja Rubik i Sasha Knevic

fot. materiały prasowe/Anja Rubik i Sasha Knezevic

 

Anję Rubik i Sashę Knezevic’a oprócz modelingu, od pewnego czasu łączy również „25 Magazine”, który wspólnie prowadzą. Mają miliony wspólnych planów i projektów na przyszłość. Wciąż podróżują służbowo, mieszkania mają w Nowym Jorku i Wiedniu, a mimo tego, że nieustannie zmieniają strefy czasowe to zawsze znajdą czas dla siebie. Oboje są też uznawani za najlepiej ubranych ludzi mody.

 

 

VICTORIA I DAVID BECKHAM

David i Victoria Beckhamfot. East News/ Victoria i David Beckham


Victoria i David Beckham są jednym z najbardziej perfekcyjnych małżeństw w show-biznesie. Wzięli ślub w 1999 roku i od tego czasu są nierozłączni. Gwiazdorzy mają czwórkę dzieci: trzech synów oraz długo wyczekiwaną córeczkę. Poza udanym życiem rodzinnym, para może pochwalić się również nieustannie rozwijającymi się drogami zawodowymi oraz zawsze perfekcyjnym lookiem. Victoria Beckham doskonale sobie radzi jako projektantka mody, a David skutecznie promuje swoje nowe kolekcje dla sieciówek.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: stylowe pary show biznesu | Anja Rubik i Sasha Knezevic | Kate Moss i Johnny Depp | Mick i Bianca Jagger | Orlando Bloom i Miranda Kerr | Angelina Jolie i Brad Pitt | Victoria i David Beckham | Serge Gainsbour i Jane Birkin |

podobne artykuły