PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA MODELKĘ – TONI GARRN

ZOOM NA MODELKĘ – TONI GARRN

Blondynka o klasycznej, ale urzekającej urodzie – przedstawiamy Niemkę Toni Garrn, aktualnie numer 23 na liście Top 50 Women portalu Models.com

Imię i nazwisko: Antonia Garrn


Data i miejsce urodzenia: 7 lipca 1992, Hamburg, Niemcy

 

Wzrost: 178 cm

 

Wymiary: 86-60-89 cm

 

Rozwój kariery: Antonia Garrn, bardziej znana jako Toni, zanim ukończyła 10 lat, przeprowadzała się trzykrotnie – najpierw z Hamburga do Londynu, następnie do Aten, by potem wrócić do rodzinnego miasta. Dzięki temu poznała biegle kilka języków obcych, co ułatwiło jej pierwsze kroki w trudnym zawodzie modelki.

 

Toni odkryto w 2006 roku, gdy w Hamburgu odbywały się mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wtedy to wypatrzyła ją Claudia Midolo, właścicielka niemieckiej agencji  Modelwerk. Dwa lata później Toni podpisała kontrakt na wyłączność z marką Calvin Klein, co niedługo potem otworzyło jej drzwi do międzynarodowej kariery. W 2011 roku Toni dołączyła do grupy prestiżowych i popularnych modelek biorących udział w pokazach i kampaniach Victoria’s Secret.

 

Największe osiągnięcia: Kariera Toni ostatnio trochę zwolniła, co  nie znaczy, że modelka narzeka na brak propozycji. Do największych osiągnięć może ona zaliczyć kontrakty z Calvin Klein, Versace, Massimo Dutti, Trussardi, Victoria’s Secret, Cartier, Ralph Lauren, Etro, Joop, Philippa K, Hugo Boss, H&M oraz Zara, dzięki którym jej twarz zaczęła być rozpoznawana na całym świecie. Modelka obecnie plasuje się na 23. miejscu w rankingu Top 50 Women portalu Models.com. Dotąd mogliśmy ja podziwiać również w licznych edytorialach Vogue, Número, Elle, Muse, Interview i Harper’s Bazaar. Toni gościła również na niejednej okładce modowych magazynów – jest szczególną ulubienicą redaktorów i fotografów Vogue España oraz Vogue Germany.

 

Nasza opinia: Uwielbiamy naturalny wdzięk Toni, jej piękny, szczery uśmiech i umiejętność przeistaczania się w coraz to nowe kobiety. Ponieważ ma dopiero 20 lat, gorąco jej kibicujemy i mamy nadzieję wkrótce podziwiać ja w wielu sesjach zdjęciowych i kampaniach. 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Toni Garrn | modelka | Calvin Klein Collection | Versace | Victoria's Secret |

podobne artykuły