PL / EN
ZOOM NA MODELKĘ – ALINE WEBER

ZOOM NA MODELKĘ – ALINE WEBER

Poznajcie pochodzącą z Brazylii nordycką androgeniczną pięknośćtop modelkę Aline Weber.

Imię i nazwisko: Aline Claudia Weber


Data i miejsce urodzenia:  22 marca 1989, Santa Catarina, Brazylia

 

Wzrost: 179 cm

 

Wymiary: 79-59,5-87,5 cm

 

Rozwój kariery: Ta nordycka piękność wbrew pozorom przyszła na świat w Brazylii, z pochodzenia jest Niemką. Jej niezwykłą urodę doceniła agencja w São Paolo, gdy pewien fotograf, który poprosił ją o pozowanie, wysłał jej zdjęcia w świat. Powszechny zachwyt budzi jej androgeniczny urok, wdzięk, tajemniczy półuśmiech oraz szeroko rozstawione kości policzkowe. Debiutowała w Nowym Jorku w 2006 roku, w pokazach Tommy Hilfiger oraz Jenni Kayne. Pierwsze edytoriale z jej udziałem pojawił y się w rodzinnej Brazylii, szybko jednak jej kariera nabrała międzynarodowego rozgłosu.

 

Największe osiągnięcia: Aline jest dosyć świeżą twarzą w modelingu, wszystko jednak wskazuje na to, że słyszeć będziemy o niej coraz więcej. Jej nietypowa uroda sprawia, że współpracuje z takimi markami jak Rodarte, Balenciaga, Narcisco Rodriguez. Dotąd mogliśmy ja podziwiać w kampaniach nie istniejącej już marki  D&G, Carlos Miele, Derek Lam, DKNY, Calvin Klein, H&M, See by Chloe oraz Missoni. Bardzo często pojawia się na łamach magazynów i-D i Harper’s Bazaar.

 

Nasza opinia: Czyżby Lara Stone mogła czuć się zagrożona? Aline Weber jest wschodzącą gwiazdą modelingu, która zdążyła już zagrać w kultowym filmie wyreżyserowanym przez Toma FordaSamotny mężczyzna. Nietypowe rysy, wysoki wzrost, drobna, lecz nie wychudzona sylwetka – młoda Brazylijka ma bardzo wiele atutów a także przedziwną, nęcącą aurę. My nie potrafimy się jej oprzeć!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Aline Weber | top modelka | modelka | Lara Stone |

podobne artykuły