PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZOFIA WRÓBEL – NEW FACE AGENCJI GAGAMODELS

ZOFIA WRÓBEL – NEW FACE AGENCJI GAGAMODELS

To się nazywa debiut!

Grono modelek, którym kibicujemy, których kariery śledzimy i które podglądamy na backstage’ach  pokazów mody wciąż się rozrasta. Wśród nowych twarzy, którym z zainteresowaniem się przyglądamy pojawiła się ta, która nie daje o sobie zapomnieć.

 

Zofia Wróbel, odkrycie agencji Gagamodels, bo o niej mowa, wystartowała z impetem i właściwie od razu zrobiło się o niej głośno. Zanim oficjalnie wstąpiła w szeregi agencji, przeszła wyjątkową metamorfozę. Wytropiona przez scouta pół roku wcześniej, za namową właścicielki Gagamodels, Katarzyny Sawickiej (poznajcie ją bliżej przez nasz kwestionariusz) Zofia podjęła odważną decyzję ścięcia włosów na przysłowiową „zapałkę”. Uwypuklone tym gestem rysy nabrały wyrazistości, ujawnił się też niesamowicie symetryczny kształt głowy modelki.

 

Momentalnie posypały się zlecenia: w najbliższym czasie Zosia nie tylko pojawi się w trzech kampaniach polskich marek, w tym w jednej fotografowanej przez Mateusza Stankiewicza, ale też będziemy mogli podziwiać ją w roli bohaterki zagranicznych edytoriali! Paryż, Mediolan, Londyn, Nowy Jork – to dopiero początek jej przygody z modelingiem! O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco! Tymczasem zadajemy Zosi kilka pytań.

 


Jakie masz upodobania jeśli chodzi o modę, co jest Ci bliskie, w jakiej kampanii lub na wybiegu u kogo chciałabyś się pojawić? 

 

Jestem osobą,  która nie ma jasno określonych upodobań, a mój styl jest bardzo różnorodny, wszystko zależy od dnia i nastroju. Zdecydowanie chciałabym wystąpić w kampanii jak i na wybiegu u Chanel i Gucci.

 

Na ile taki rozpoczęcie kariery w modelingu zmieniło lub wiadomo że zmieni Twoje plany/życie?

 

Jak na razie przez modeling przeszłam dużą metamorfozę związaną z moim wyglądem, przez co gdy wychodzę na miasto, praktycznie każdy zwraca na mnie uwagę. Na ten moment nie jestem tego w stanie przewidzieć, ponieważ nikt nie wie co może się zdarzyć, ale liczę, że modeling zmieni moje życie na jeszcze lepsze.


Czym się pasjonujesz i z czym chciałabyś związać swoją przyszłość?

 

Aktualnie jestem bardzo zafascynowana modelingiem i chciałabym z nim związać swoją przyszłość, a tak to na codzień interesuje się psychologią i chciałabym ją w przyszłości studiować.


 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Zofia Wróbel | Katarzyna Sawicka | new face | gagamodels |

podobne artykuły