PL / EN
LA MANIA - LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2016

LA MANIA - LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2016

Zobaczcie piękną sesję w jednym z najwyższych budynków w Warszawie!

Choć przy obecnych temperaturach trudno myśleć o zimie, projektanci zdecydowanie jedną nogą są już w kolejnym sezonie. Jesienno zimowe kolekcje są dawno odszyte, a lenie upały to dobry moment na bliższe przyjrzenie się ciekawym ich zapowiedziom.

 

Lookbook nowej kolekcji La Mania na pewno jest tym, który zwraca uwagę i każe się zatrzymać. Zmysłowe ujęcia autorstwa Mateusza Stankiewicza zrealizowane w jednym z najwyższych budynków w stolicy - Cosmopolitanie, pod względem klimatu przywodzą na myśl kultowe realizacje samego Newtona

 

Dyrektor kreatywna marki w prezentowanej kolekcji zdaje się przełamywać nieco zachowawczy charakter dotychczasowych projektów. Doskonałe krawiectwo od zawsze wyróżniające markę, tym razem ujawnia się pod postacią architektonicznych form z charakterystycznymi pęknięciami i szczelinami tu i ówdzie dyskretnie odsłaniającymi ciało.  Ciężkie mięsiste tkaniny zestawione są dla kontrastu ze zwiewnymi szyfonami i aksamitem. Paleta barwna zamyka się w podstawowych kolorach: zestawieniu bieli z czernią, czerwieni, akcentów żółci i beżu.

 

„Kobieta La Manii na sezon jesień zima 2016 jest nowoczesna i pewna siebie, ale ma w sobie wiele marzycielskiego romantyzmu” – podsumowuje Joanna Przetakiewicz. Lubimy!

 

 

 

video: Paweł Łukomski/Studio35

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: La Mania | moda polska | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły